Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

16 Липня, 2021 р., 15:24
ДТЕК Київські регіональні електромережі розвиває сучасний клієнтський сервіс — зручний та доступний для всіх мешканців області. Усі центри обслуговування клієнтів працюють за європейською моделлю та приймають громадян незалежно від місця реєстрації (прописки або адреси будинку). Таке нововведення дозволяє клієнтам обирати центр для отримання послуг на власний розсуд — за доступністю місця розташування або рівнем завантаженості фахівців.
16 Липня, 2021 р., 09:46
Більшість роботодавців вже перейшли на електронний документообіг з Фондом соціального страхування України – близько 80% заяв-розрахунків, на підставі яких фінансується матеріальне забезпечення, подаються до Фонду онлайн. Про це інформує пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України.
15 Липня, 2021 р., 15:22
Станом на 12 липня поточного року уповноваженими банками з виконання Державної програми «Доступна іпотека 7%» підписано 554 кредитних договорів на загальну суму 470,06 млн грн, при чому як на первинному (21,19%), так і вторинному (відповідно – 78,81%) ринках.
15 Липня, 2021 р., 12:04
Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області розширює мережу банківських установ, які уповноважені обслуговувати пенсіонерів Київщини.
15 Липня, 2021 р., 11:22
Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк провела робочу зустріч з очільниками громад району та їх заступниками під час якої обговорили проблемні питання сьогодення.
14 Липня, 2021 р., 16:50
Сьогодні, 14 липня, відбулася робоча нарада, головним питанням якої було прискорення темпів вакцинації проти коронавірусної хвороби. Участь у нараді взяли: заступник голови Київської обласної державної адміністрації Тетяна Щербак, директор департаменту охорони здоров'я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк, голови міських, сільських та селищних рад територіальних громад, що входять до складу Білоцерківського району.
14 Липня, 2021 р., 16:45
Національне агентство з питань запобігання корупції затвердило нові роз’яснення, які стосуються забезпечення права викривача на отримання інформації.
13 Липня, 2021 р., 16:15
Нещодавно, фахівцями Білоцерківської ДПІ проведено семінар-практикум для платників податків на тему: «Порядок отримання податкової знижки. Електронні сервіси ДПС».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень