Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стратегічна екологічна оцінка проекту "Детальний план території для будівництва установки з переробки та виробництва біомаси та біогазу на земельних ділянках загальною площею 75,0552 га по вул. Липки, 2 в селі Озерна Білоцерківського району Київсько

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план території для будівництва установки з переробки та виробництва біомаси та біогазу на земельних ділянках загальною площею 75,0552 га по вул. Липки, 2 в селі Озерна Білоцерківського району Київської області"

Звіт про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план території для будівництва установки з переробки та виробництва біомаси та біогазу на земельних ділянках загальною площею 75,0552 га по вул. Липки, 2 в селі Озерна Білоцерківського району Київської області"

Проект "Детальний план території для будівництва установки з переробки та виробництва біомаси та біогазу на земельних ділянках загальною площею 75,0552 га по вул. Липки, 2 в селі Озерна Білоцерківського району Київської області"

Графічна частина 1 до проекту

Графічна частина 2 до проекту

Графічна частина 3 до проекту

Графічна частина 4 до проекту

Графічна частина 5 до проекту

Графічна частина 6 до проекту

Графічна частина 7 до проекту

Заява СЕО ДПТ с. Озерна

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень