Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область, Білоцерківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

18 Жовтня, 2019 р., 09:47
17 жовтня в рамках «Тижня безпеки життєдіяльності» та акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники завітали до Розаліївського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок». Гості  у доступній формі розповіли школярам про основні правила безпечної життєдіяльності в осінньо-зимовий період та ознайомили з особливостями оперативно-рятувальної служби. Чимало було і запитань від допитливої малечі, на які працівники служби швидко та вправно відповідали. 
18 Жовтня, 2019 р., 09:42
Зважаючи на сприятливі для господарювання погодні умови, Білоцерківський РВ ГУ ДМНС України у Київській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та не провокувати пожежі на відкритих територіях! 
18 Жовтня, 2019 р., 09:28
Церемонія перепоховання останків воїнів, які загинули в роки Другої Світової війни відбулася на території Меморіального комплексу в с.Ходорів Миронівського району.
18 Жовтня, 2019 р., 09:00
На 11-му Форумі сталої енергетики Центральної та Східної Європи «SEF 2019 KYIV» Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив бачення подальшого розвитку «чистої» енергетики та енергоефективності України. «4 млрд євро «зелених» інвестицій за 5 років свідчать про те, наскільки затребуваними та успішними є проекти у цих сферах в країні. Також це значний поштовх для активізації економічних процесів. І цей тренд має тривати й надалі», - повідомив С. Савчук.
18 Жовтня, 2019 р., 08:54
У зв'язку з ускладненням епізоотичної ситуації за останні роки щодо африканської чуми свиней на території України та можливістю поширення збудника інфекції, з метою недопущення поширення захворювання, просимо у випадку виявлення трупів диких, свійських свиней, відходів тваринного походження, негайно повідомляти Білоцерківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області. Будьте пильними та вживайте необхідних заходів профілактики.
16 Жовтня, 2019 р., 12:58
14 жовтня у селі Вільна Тарасівка відбувся фестиваль козацької пісні, що був присвячений Дню українського козацтва та Дню Захисника України. Спів фольклорних колективів звучав широко й розлого, надаючи фестивалю особливого колориту й настрою. Усі присутні мали змогу послухати як знайомі народні пісні у різних інтерпритаціях та стилях виконання, так і почути які пісні співали козаки у минулому. А найголовніше - відчути душею красу української пісні. 
16 Жовтня, 2019 р., 11:18
Забруднена питна вода згубно впливає на здоров’я людини. Вживання недоброякісної питної води суттєво погіршує здоров’я, зумовлюючи виникнення специфічних хвороб. Мільярди вірусів і бактерій у воді призводять до спалахів епідемій, інфекційних захворювань,  вода може бути фактором передачі таких захворювань, як вірусний гепатит А,  ротавірусна інфекція,  та інші кишкові інфекційні захворювання, фактором передачі яких, є вода. А наявність в воді певних хімічних речовин може спричинити негативний вплив на здоров’я тих, хто її споживає.
16 Жовтня, 2019 р., 11:13
Хвороботворні організми перебувають  здебільшого в кишечнику людини  чи тварини. З кишечника хворого або носія інфекції збудник потрапляє в зовнішнє середовище, потім з їжею чи водою – в травний канал здорової людини і викликає захворювання. Інфекція може передатися і через брудні руки.
16 Жовтня, 2019 р., 11:01
Роботи по будівництву амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с.Озерна відновилися після короткої перерви, що була пов’язана з необхідністю зміни виконавця будівельних робіт. Із ходом робіт ознайомився в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук. У ході зустрічі з підрядниками очільник району обговорив хід будівництва, наголосив на своєчасному та якісному виконанні робіт.
15 Жовтня, 2019 р., 12:37
 #ЧужихДітейНеБуває

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень