Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область, Білоцерківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

16 Серпня, 2019 р., 09:53
Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії в «один дотик» через вебпортал електронних послуг Фонду.
15 Серпня, 2019 р., 11:30
Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації,  не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями. Про це йшлося під час пресконференції в.о Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун та Міністра освіти і науки Лілії Гриневич сьогодні, 14 серпня 2019 року, у приміщенні Будинку Уряду.
15 Серпня, 2019 р., 09:15
Рекомендації щодо реалізації Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа (далі - Субвенція)
15 Серпня, 2019 р., 08:35
Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. Серед людей хвороба відома як «гідрофобія». У разі зволікання з наданням кваліфікованої медичної допомоги смерть неминуча.
15 Серпня, 2019 р., 08:31
Чому не рекомендовано купувати рибу на стихійних ринках?! По-перше, купуючи рибу на стихійних ринках з рук без документів, невідомого походження та невстановленої якості (як правило, незаконний вилов), покупці підтримують  браконьєрів, і тим самим, стимулюють  їх до нових правопорушень.
14 Серпня, 2019 р., 10:50
За сім місяців поточного року представники малого та середнього бізнесу Київщини сплатили 1,2 млрд грн єдиного податку. Про це повідомив начальник ГУ ДФС у Київській області Олексій Кавилін. Він підкреслив, що порівняно з відповідним періодом минулого року, показник збільшився на третину: у грошовому співвідношенні це дорівнює 286,4 млн грн додаткових для місцевих бюджетів коштів.
13 Серпня, 2019 р., 16:26
До уваги органів місцевого самоврядування всіх рівнів – у Мінрегіоні триває прийом заявок на конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році. Метою Конкурсу є відбір, відзначення і поширення кращих практик органів місцевого самоврядування з соціально-економічного розвитку регіонів та громад.
12 Серпня, 2019 р., 12:21
Постановою Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 року №1021 на період до 2022 року передбачено можливості фізичної, медичної, психологічної реабілітації і соціальної та професійної реадаптації учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Цими питаннями у Білоцерківському районі опікується управління соціального захисту населення Білоцерківської районної державної адміністрації. Хід виконання даної Постанови проаналізовано під час щотижневої  оперативної наради.  
12 Серпня, 2019 р., 10:32
Відбулася робоча зустріч очільника Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна з сільськими, селищними головами та старостами сіл. Під час спілкування з очільником Київщини учасники наради розповіли про стан справ у своїх громадах і висловили пропозиції та ідеї щодо подальшого розвитку громад в умовах децентралізації. Від Білоцерківського району участь у зустрічі приймали голова Храпачівської сільської ради Антоніна Черненко та голова Озернянської сільської ради Юрій Дробович, які розповіли про свої громади та поділилися планами на майбутнє.
09 Серпня, 2019 р., 14:26
Сьогодні, напередодні професійного свята фахівці районної ветлікарні, ветеринарні спеціалісти господарств та інші ветпрацівники приймали вітання, слова шани і подяки від керівників району. В урочистій обстановці працівників ветеринарної медицини привітали: голова районної ради Володимир Шевченко, в.о.голови райдержадміністрації Юрій Савчук, начальник Білоцерківське районне управління ГУ держпродспожив- служби в Київській області Андрій Зінченко.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень