Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область, Білоцерківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

29 Січня, 2020 р., 16:16
В.о. голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківській районній державній адміністрації з питання профілактики гриппу птиці на території району. На засідання були запрошені голови сільських та селищної рад, об’єднаних територіальних громад, керівники птахопідприємств та мисливських організацій, начальник Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини.
29 Січня, 2020 р., 14:28
28 січня у Будинку урочистих подій відбулося віншування найстаршого видання Київщини – регіональної газети Надросся «Замкова гора». З ювілеєм медіа-корифея привітали представники влади та інтелігенції Білоцерківщини, творчі колективи міста, колеги-журналісти.
29 Січня, 2020 р., 12:56
28 січня заступник голови Київської обласної державної адміністрації  Василь Володін у приміщенні Білоцерківської районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян-жителів Білоцерківського району. Участь у прийомі  взяли керівник департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Костянтин Довгаль, в.о. голови Білоцерківської РДА Юрій Савчук, заступник голови Білоцерківської РДА Володимир Толочко,  голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, керівники структурних підрозділів Білоцерківської районної державної адміністрації.
27 Січня, 2020 р., 15:51
Відповідно до Законів України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» утворена Міжвідомча група Київської обласної державної адміністрації, яка здійснює координацію суб’єктів, що забезпечують заходи у сфері  запобігання та протидії домашньому насильству в Київській області.
27 Січня, 2020 р., 08:10
З метою налагодження системної комунікації в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи, Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлена анкета для проведення опитування серед представників мікро, малих, середніх, та великих підприємств будь-якої форми власності.
24 Січня, 2020 р., 11:38
У зв'язку з ускладненням  епізоотичної ситуації в країнах Європи щодо грипу птиці, наближенням сезону міграції диких перелітних птахів у 2020 році, з метою посилення заходів з профілактики пташиного грипу на території області, Білоцерківське міськрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області звертається до жителів району з проханням бути пильними при утриманні домашньої птиці.
24 Січня, 2020 р., 11:09
У Білоцерківському районі значна увага приділяється підтримці сім'ї, популяризації сімейних форм виховання, забезпеченню прав дітей. Відрадно, що батьки-вихователі, які створили прийомні сім’ї, або ж взяли на себе відповідальність за виховання діток у дитячих будинках сімейного типу, щиро вболівають за успішну реалізацію покладеної на них місії.
24 Січня, 2020 р., 11:03
24 грудня 2019 року Національна комісія з регулювання енергетики та комунальних послуг встановила нові тарифи на доставку газу та змінила порядок оплати послуг з доставки газу. З січня цього року  вартість послуги з доставки газу виключена з загального рахунку за газ і виставлена окремим платежем.  Розділення рахунків відбудеться для споживачів усієї країни.  
23 Січня, 2020 р., 08:56
Нещодавно відбулося розширене засідання колегії департаменту освіти і науки КОДА, на якому було підбито підсумки діяльності у 2019 році та окреслено пріоритети в світлі реалізації реформи в галузі освіти.
22 Січня, 2020 р., 18:47
День Соборності України є тим особливим днем, який віднедавна зайшов у серця українців і міцно закріпився там, акумулюючи в собі непохитну віру у щасливе і успішне майбутнє нашої держави.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень