Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Органи місцевого самоврядування

БІЛОЦЕРКІВСЬКА РАЙОННА РАДА  

Адреса: 09117, Київська обл., м.Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого 2,
1-й поверх, Білоцерківська районна рада
тел./факс (04563) 5-26-22
E-mail: btcrr@ukr.net

Офіційний сайт: http://www.bcrada.gov.ua/

 

Голова Білоцерківської районної ради -

 

Зеленський Василь Васильович

Години прийому: щочетверга з 9.00 до 15.00

 

Заступник голови Білоцерківської районної ради -

Чичикало Анатолій Петрович

Години прийому: щосереди з 9.00 до 15.00

 

 

 

Заступник голови Білоцерківської районної ради -

Федорчук Володимир Володимирович

Години прийому: щосвівторка з 9.00 до 15.00

 

 

ДЕПУТАТИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ VIII CКЛИКАННЯ

  1. Бабенко Володимир Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»
  2. Балас Юрій Миколайович, обраний у ТВО №3, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  3. Бачинська Валентина Петрівна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  4. Бичков Олександр Володимирович, обраний у ТВО №1, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  5. Близнюк Світлана Дмитрівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  6. Бодрик Петро Іванович, обраний у ТВО №2, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  7. Болобан Наталія Віталіївна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  8. Бондар Богдан Іванович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  9. Борзенко Ірина Юріївна, обрана у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  10. Будко Костянтин Володимирович, обраний у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  11. Бойко Світлана Миколаївна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  12. Вахній Сергій Петрович, обраний у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  13. Вербецька Ганна Антонівна, обрана у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  14. Вітряк Анатолій Вікторович, обраний у ТВО №1, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  15. Вшола Валентина Сергіївна, обрана у ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  16. Гарнага Павло Григорович, обраний у ЄБВО, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  17. Галюк Василь Васильович, обраний у ТВО №6, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  18. Гринчук Карім Віталійович, обраний у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  19. Грузинський Олександр Вікторович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  20. Дригало Дарина Василівна, обрана у ТВО №3, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  21. Дубась Анастасія Андріївна, обрана у ЄБВО, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  22. Зеленський Василь Васильович, обраний у ТВО №2, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  23. Іващенко Юлія Олександрівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  24. Карпенко Сергій Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  25. Карук Віталій Вадимович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
  26. Корнієнко Ірина Андріївна, обрана у ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  27. Кривенький Володимир Іванович, обраний у ТВО №2, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  28. Лемешко Андрій Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
  29. Литвин Ольга Петрівна, обрана у ТВО №4, від Київської обласної організація Політичної партії «НАШ КРАЙ»
  30. Мартинюк Ольга Миколаївна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»
  31. Маслюк Микола Іванович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «НАШ КРАЙ»
  32. Міськова Іванна Іванівна, обрана у ТВО №7, від КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЗА МАЙБУТНЄ»
  33. Мельцарик Віра Іванівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
  34. Микитюк Вадим Дмитрович, обраний в ТВО №7, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  35. Овдієнко Маріанна Олександрівна, обрана у ТВО №6, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  36. Осадчий Іван Григорович, обраний у ТВО №5, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  37. Падалка Олександр Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  38. Печенюк Дмитро Олександрович, обраний у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ
  39. Полонська Марина Олександрівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
  40. Рудешко Вікторія В’ячеславівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  41. Савчук Василь Петрович, обраний у ТВО №1, від Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  42. Санін Володимир Миколайович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  43. Сергієнко Марина Володимирівна, обрана у ЄБВО, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ
  44. Сергієнко Олександр Петрович, обраний у ТВО №4, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  45. Собачко Олександр Іванович, обраний у ТВО №7, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
  46. Тимошенко Галина Василівна, обрана у ТВО №4, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  47. Ткаленко Євген Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
  48. Ткаленко Марина Василівна, обрана у ЄБВО, від Київської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СИЛА І ЧЕСТЬ»
  49. Троянська Наталія Іванівна, обрана у ТВО №5, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  50. Тромса Ярослав Ігорович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
  51. Федорчук Володимир Володимирович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
  52. Хрик Василь Михайлович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації Всеукраїнське об’єднання «Свобода»
  53. Чичикало Анатолій Петрович, обраний у ЄБВО, від Київської обласної організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  54. Чмирь Олександра Михайлівна, обрана у ТВО №6, від Київської Обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень