Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про оцінку впливу на довкілля

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ"  (Ковалівська територіальна громада)

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Суслов Іван Миколайович 2135213150 (с. Буки)

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ПРЕМІОРІ" (с. Шкарівка)

ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПФ "КОБЗА" 20576044 (Фурсівська територіальна громада)

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "КОНТЕЙНЕРНИЙ ТЕРМІНАЛ ФАСТІВ"  (Ковалівська територіальна громада)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля юр. особа Максименко Сергій Дмитрович ( Кашперівське родовище)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "Юнілівер Україна" (м. Біла Церква)

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Володарський ВКБ" 

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "БІЛОМІКС" (м. Біла Церква, Білоцерківське родовище)

ПОВІДОМЛЕННЯ про намір отримати дозвіл на викиди ТОВ "МАМАЙ-АГРО" (с.Пархомівка)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля АТ "Національна атомна енергогенеруюча компанія "Енергоатом"

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля Філія "Богуславське лісове господарство" ДСГП "Ліси України"

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "КСЛ" (c. Ольшаниця)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "Біогаз -Киїів" (c. Яблунівка)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля - Тетіївська міська об'єднана територіальна громада (c. Кашперівка)

ПОВІДОМЛЕННЯ про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬФА ЕКОЛОГІЯ"

МОНІТОРИНГ впливу на довкілля до початку реалізації планової діяльності ДП "Спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Київоблагроліс"

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень