Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Новини

16 Лютого, 2021 р., 14:19
Фізична особа–резидент, яка отримала іноземний дохід та сплатила податки за межами України, для отримання права на зарахування сплачених податків повинна надати довідку від державного органу країни, де отримувався такий дохід (прибуток), уповноваженого справляти такий податок, про суму сплаченого податку та збору, а також про базу та/або об’єкт оподаткування. Зазначена довідка підлягає легалізації у відповідній країні, відповідній закордонній дипломатичній установі України, якщо інше не передбачене чинними міжнародними договорами України.
16 Лютого, 2021 р., 11:38
Державні службовці зобов’язані дотримуватися Конституції та Законів України, діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України, дотримуватися принципів державної служби та правил етичної поведінки.
16 Лютого, 2021 р., 09:58
У Київській облдержадміністрації розробили інтерактивну карту з детальною інформацією про пункти обігріву, які почали працювати під час погіршення погодних умов. Таких в області 627. Карта функціонує у тестовому режимі.
15 Лютого, 2021 р., 16:41
Державна служба України з надзвичайних ситуацій, Український  Гідрометеорологічний центр попереджають про різке зниження повітря впродовж 16-18 лютого 2021 року.
15 Лютого, 2021 р., 16:22
Голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк провела нараду з керівниками силових, правоохоронних  та контролюючих структур, на якій обговорили поточну ситуацію в районі.
15 Лютого, 2021 р., 14:09
До уваги суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що займаються бджолярством, представників сільськогосподарських підприємств, громадських організацій, старост сіл, а також інших зацікавлених осіб Білоцерківського району, які підтримують розвиток бджільництва!
15 Лютого, 2021 р., 12:32
Пенсія у разі втрати годувальника призначається непрацюючим членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні, за наявності в годувальника на день смерті страхового стажу, який був би необхідний йому для призначення пенсії по ІІІ групі інвалідності.
15 Лютого, 2021 р., 10:07
15 лютого, відповідно до Указу Президента України, у нашій державі відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
12 Лютого, 2021 р., 15:38
Комунальники Київщини вже тиждень безупинно ведуть боротьбу з наслідками зимової негоди. При цьому всі профільні служби знаходяться в стані підвищеної готовності та працюють у цілодобовому режимі.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень