Козацькому роду - нема переводу!
Дата: 12.10.2018 23:58
Кількість переглядів: 564
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/19425498/4a61957fb42b531a5adbd4696e6a210c.jpg)
Патріотичними виступами учасників конференції привітали рій "Патріоти" (с.Дрозди) та рій "Гайдамакии" (смт.Терезине).
Під час конференції підбито підсумки обласної історико-краєзнавчої експедиції "Київщина козацька". В числі кращих робіт - дослідження Богдана Шевченка, учасника рою "Патріоти" Дроздівської школи, присвячене постаті Івана Мазепи.