Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проаналізовано план заходів Білоцерківської районної державної адміністрації щодо запобігання корупції

Дата: 28.01.2019 21:15
Кількість переглядів: 581

Під час щотижневої оперативної наради за участі начальників відділів, управлінь, структурних підрозділів Білоцерківської районної державної адміністрації заслухано питання виконання плану  заходів щодо запобігання корупції на 2018 рік. Присутніх проінформувала головний спеціаліст з питань взаємодії із правоохоронними органами та протидії проявам корупції апарату адміністрації Світлана Корнійчук.

 

В управліннях, відділах, структурних підрозділах Білоцерківської районної державної адміністрації вжито ряд заходів, які направлені на забезпечення права кожного на доступ до інформації, а саме розміщені інформаційні куточки, кожен відвідувач може отримати вичерпну інформацію з того чи іншого питання, а також на офіційному сайті розміщена інформація про роботу управлінь, відділів та структурних підрозділів Білоцерківської райдержадміністрації.

З метою створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами, суб’єктами господарювання, забезпечення відкритості інформації про діяльність органів виконавчої влади функціонує Центр надання адміністративних послуг при Білоцерківській районній державній адміністрації. З початку року останнім надано 10003 адміністративних послуги та документів дозвільного характеру, а також проведено 6098 консультацій.

Підвищено ефективність роботи конкурсної комісії в частині ретельної перевірки даних щодо кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби, включено до її складу працівників, які займаються питаннями профілактики правопорушень та проявів корупції. Протягом 2018 року проведено 12 конкурсів на 20 посад. Забезпечується проведення спеціальної перевірки відомостей за письмовою згодою особи, яка претендує на зайняття посади державного службовця, у тому числі щодо відомостей, поданих особисто (проведено 4 перевірки).

З метою створення умов для залучення громадськості до здійснення заходів з протидії корупції в Білоцерківській райдержадміністрації забезпечене функціонування «телефону довіри», що забезпечує можливість для громадян надавати інформацію про факти корупції за допомогою телефонного зв’язку.

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації № 500 від 27.12.2013 “Про заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функцій держави, та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення”   розроблено відповідні заходи щодо мінімізації можливості виникнення конфлікту інтересів осіб, уповноважених на виконання функції держав та врегулювання конфлікту інтересів у разі його виникнення. Так, всі керівники структурних підрозділів попереджені  про процедуру повідомлення і подальші дії в разі виявлення інформації про конфлікт інтересів у підпорядкованому підрозділі. Крім того, працівники відділу управління персоналом апарату адміністрації письмово попереджають осіб, які претендують на зайняття  посад державних службовців, про встановленні законодавством обмеження, пов'язані з прийняттям на державну службу  та її проходження, а також здійснюють перевірку можливого виникнення конфлікту інтересів державних службовців та посадових осіб.

З метою недопущення проявів корупції під час використання коштів місцевого бюджету, що спрямовуються на здійснення заходів з енергоефективності головні розпорядники бюджетних коштів обов’язково здійснюють поточні видатки в сумі більше 200,0 тис. грн.. та капітальні видатки більше 150,0 тис. грн. через держані закупівлі «ProZorrо». 

Крім того, розроблено та надіслано у всі структурні підрозділи райдержадміністрації методичні рекомендації з питань забезпечення виконання антикорупційного законодавства  в апараті та структурних підрозділах Білоцерківської районної державної адміністрації та повідомлено про можливість та умови проходження навчального онлайн-курсу «Конфлікт інтересів: треба знати!». За звітний період пройшли навчання та отримали сертифікат про його успішне завершення 11 державних службовців. Проведено 3 семінари-навчання з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. Забезпечено можливість отримання консультаційної допомоги щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства (50 комплексних звернень).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень