Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Міжнародний саміт «Стратегічне партнерство: ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА»

Дата: 15.02.2019 20:55
Кількість переглядів: 567

Фото без опису14-15 лютого в Київській області проходив Міжнародний саміт «Стратегічне партнерство: ОСВІТА#НАУКА#ВЛАДА», метою якого стало окреслення пріоритетів і стратегій розвитку системи освіти Київщини на засадах активного партнерства органів влади, громад та соціальних інституцій, створення нових моделей співпраці в контексті проведення освітньої реформи «Нова українська школа», консолідація зусиль, спрямованих на системні якісні зміни в освіті регіону.

Програма саміту включала в себе два модулі. Зокрема, 14 лютого відбулися  інтеграційні діалогові платформи на базі закладів освіти Київської області. А наступного дня в місті Ірпінь пройшло пленарне засідання міжнародного саміту. Серед почесних гостей - дружина Президента України Марина Порошенко, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук, президент Академії педагогчних наук України Василь Кремень, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе, народний депутат України Хвича Мепарішвілі.

Під час саміту відбувся змістовний діалог між представниками освіти, науки, влади, міжнародних організацій та фундацій, дипломатичних установ щодо шляхів розвитку галузі освіти.

«Освіта – визначає ступінь розвитку держави, інклюзивна ж освіта визначає ступінь розвитку суспільства, в якому ми живемо. А це – рівень підтримки один одного, рівень гуманності й толерантності у ставленні до «не таких, як ти сам», - наголосила у своєму виступі Марина Порошенко.

Голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук оголосив усім присутнім, що  2019 рік в Київській області є Роком дитини. За словами Олександра Дмитровича в цьому напрямку вже багато зроблено, але є над чим працювати. Серед головних напрямків – робота з обдарованою молоддю, дітьми-сиротами, інклюзивна освіта та трансформація закладів інституційного догляду. «Діти – це наше майбутнє. Від того, якими вони виростуть, залежить майбутнє України. Тому ми маємо дати їм якісну освіту, знання, навички, які допоможуть їм бути щасливими і успішними. Висловлюю глибоку вдячність Марині Порошенко за розвиток інклюзивної освіти. Адже все, що робиться в країні у цьому напрямку, все що робиться на Київщині по інклюзивній освіті – це, перш за все, завдяки особистій ініціативі першої леді», - зазначив Очільник Київщини.

Дружина Президента України, голова Фонду Порошенка Марина Порошенко разом із головою Київської обласної державної адміністрації Олександром Терещуком, директором департаменту освіти і науки КОДА Вірою Роговою та Президентом Національної академії педагогічних наук України Василем Кременем підписали Хартію міжнародного саміту. Документом проголошено намір формувати у молодого покоління патріотизм і активну громадянську позицію, а також сприяти  розбудові системи інклюзивного навчання, реформуванню інституційного догляду та вихованню дітей. Серед напрямків співпраці – розробка Стратегії розвитку позашкільної освіти Київської області, модернізація професійної та вищої освіти й інтеграція освіти Київщини у світовий простір.

Одним із спікерів саміту був директор ОНЗ Шкарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білоцерківської районної ради Олег Крутаков, який поділився досвідом щодо особливостей створення нового освітнього простору в рамках нової української школи. Окремо було приділено увагу питанню налагодженню партнерства між школою, громадою та батьками.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень