Відбувся мітинг до Дня Конституції України
28 червня в нашій державі відзначається історична подія. Цього дня у 1996 році був прийнятий Основний Закон України - Конституція. Прийняття цього документу ознаменувало фундаментальне закріплення незалежності нашої держави, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній Україні.
З нагоди державного свята у Білоцерківському районі відбувся урочистий мітинг, в якому взяли участь керівники та працівники районної державної адміністрації, районної ради, представники підприємств, організацій, установ, громадський актив.
Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто загинув за свободу і незалежність України, воїнів, загиблих в зоні проведення антитерористичної операції. Завершився захід покладанням квітів до погруддя Тараса Шевченка та підняттям Державного Прапору України та прапору Білоцерківського району.