Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Проблеми з дорогами: спільно визначаємо першочерговість дій

Дата: 13.03.2026 15:42
Кількість переглядів: 88

Фото без описуЗа дорученням голови Київської ОДА Миколи Калашника у  Білоцерківській РДА відбулася робоча онлайн-нарада за участі представників Департаменту регіонального розвитку Київської ОДА, підрядних організацій  ПП «Автомагістраль» і ТОВ «Спец Комплект Постач» та голів територіальних громад району. Під час зустрічі обговорили питання проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення, які перебувають у підпорядкуванні області.

Стан дорожньої інфраструктури в районі викликає багато питань. Після складного осінньо-зимового періоду більшість автошляхів, що проходять територією громад, потребують ремонту різного рівня складності. Водночас громади вже розпочали ямковий ремонт на дорогах комунальної власності, щоб забезпечити безпечні умови для руху транспорту та пішоходів.

У ході наради учасники визначили основні проблемні ділянки та обговорили нагальні потреби у проведенні першочергових ремонтних робіт на дорогах загального користування місцевого значення. Також було наголошено на важливості координації дій між обласною владою, органами місцевого самоврядування та підрядними організаціями для ефективного використання ресурсів і оперативного реагування на найбільш критичні ділянки.

За результатами зустрічі сформовано попередній перелік пріоритетних доріг, ремонт яких потребує першочергової уваги. Подальша робота у цьому напрямку триватиме у тісній співпраці між усіма зацікавленими сторонами.

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень