Микола Калашник разом з родиною долучилися до святкового заходу для дитячих будинків сімейного типу Київщини
Голова Київської обласної державної адміністрації Микола Калашник разом зі своєю родиною долучилися до великого свята у Дитячому оздоровчому закладі «Чайка».
Подія об’єднала 11 дитячих будинків сімейного типу Київської області, які вже понад 10 років дарують дітям родинне тепло. 17 батьків-вихователів, 79 вихованців та їхніх власних дітей, а також 5 тренерів створили неймовірну атмосферу.
Діти занурилися у розваги: велотур, стрільба з луків і рогаток, мотузковий парк, скеледром, хендмейд-майстерні, флорбол, спортивні та творчі розваги. Разом з іншими батьками та малечею Микола Калашник взяв участь у пригодницькому квесті по території «Чайки»: він об’єднав усіх у справжню команду й додав азарту.
Попри веселощі не обійшли й серйозні теми. Батьки-вихователі мали нагоду обговорити досягнення та виклики, з якими стикаються щодня, питання розвитку дитячих будинків сімейного типу й проблеми емоційного вигорання, які часто залишається поза увагою.
«Особисто для мене цінною стала участь у форматі «Жива книга». Це були справжні історії родин — щирі, сильні. Про те, що тримає, надихає і дає сили рухатися вперед. А ще, спостерігаючи за тим, як донька знайомилася, гралася і підтримувала інших дітей, вкотре зрозумів: у нас, дорослих, є надзвичайно важлива місія. Оберігати тих, хто тільки починає свій шлях, допомогти їм вирости у світі, де є любов, мир і повага. Разом маємо відбудувати для них мирну й квітучу країну», — зазначив Микола Калашник.
Джерело: Київська ОДА




