Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Київщина вночі пережила один із наймасованіших обстрілів

Дата: 18.05.2025 12:29
Кількість переглядів: 131

Фото без описуУночі ворог атакував Київську область понад півтора сотнею БпЛА, що є одним з наймасованіших обстрілів. Про це начальник Київської обласної воєнної адміністрації Микола Калашник повідомив у Facebook.

В області працювали сили ППО. Є збиті ворожі цілі.

На жаль, є жертви серед населення. Унаслідок ворожої атаки в Обухівському районі постраждала ціла сім’я. Загинула жінка 27 років.

Її 4-річний син з осколковими пораненнями обличчя доставлений до дитячої лікарні «Охматдит». Чоловік 59 років, дідусь, був прооперований, його стан задовільний. Знаходиться у травматологічному відділені місцевої лікарні. 61-річна жінка, бабуся, отримала численні осколкові поранення та знаходиться у місцевій лікарні під наглядом лікарів. Вся необхідна медична допомога надається.

В Обухівському районі зруйновано житловий будинок, вибито скління у семи багатоповерхових житлових будинках. Пошкоджені будівлі комунального підприємства, закладів освіти, «Укрпошти», шиномонтажу, три приватні будинки та автомобілі.

У Фастівському районі зруйновано складські приміщення та господарча будівля, пошкоджено два приватних будинки.

Усі оперативні служби продовжують роботи з фіксації та ліквідації наслідків нічної атаки ворога.

«Звертаюся до кожного жителя області — будьте обережні. Якщо ви виявили підозрілий предмет, що може бути вибухонебезпечним, не торкайтеся його. Не намагайтеся його пересувати чи розбирати. Відійдіть на безпечну відстань та попередьте інших про небезпеку. Негайно повідомте про знахідку за номерами 101 або 102», — наголосив Микола Калашник. 

Джерело: Київська ОДА

Фото без описуФото без опису

 

 

 

 

 

 

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень