Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

При РВА створять Раду з питань внутрішньо переміщених осіб: оголошено відбір кандидатів

Дата: 13.08.2023 10:41
Кількість переглядів: 497

Фото без описуНа виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб», при Білоцерківській районній державній (військовій) адміністрації створюється Рада з питань внутрішньо переміщених осіб (далі- Рада).

До складу Ради увійде 18 осіб, з яких:

  • 9 осіб – це внутрішньо переміщені особи;
  • 6 осіб – це представники органу, при якому утворено Раду;
  • 3 особи – це представники громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб.

У зв’язку з чим оголошується відбір кандидатур серед внутрішньо переміщених осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради.

Для участі у відборі необхідно подати документи в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяву у довільній формі;
  • документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного веб-порталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія або єДокумент;
  • документ про освіту (за наявності);
  • мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронна довідка, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (за наявності технічної можливості), або лист громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Прийом документів здійснюється до 26 серпня 2023 року на електронну адресу: persvidszn@ukr.net.

Також повідомляємо, що 28.08.2023 відбудеться перше засідання Ради на якому буде обрано голову, заступника та секретаря Ради з числа членів Ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень