На засіданні колегії затвердили проєкт бюджету району на 2023-й рік
14 грудня начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк провела засідання колегії, на якому прийняли рішення про підтримку програм та проєктів з пріоритетних питань життєдіяльності району у 2023 році.
Головний акцент було зроблено на обов’язковому врахуванні викликів сьогодення.
Білоцерківський район, як і вся країна, входить у новий рік в умовах повномасштабної війни, яку розпочала російська федерація. Тому в пріоритеті головні напрямки: зміцнення обороноздатності, забезпечення належного цивільного захисту та безпеки населення, розвиток економіки, надання якісних адміністративних, освітніх, медичних, культурних та соціальних послуг, - зазначила Людмила Мерзлюк, розпочинаючи засідання.
Члени колегії заслухали звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Білоцерківського району на 2022 -2025 роки у 2022 році та рекомендували затвердити рішення про внесення змін до Програми в частині мети і головних пріоритетів на 2023-й рік з врахуванням вимог сьогодення та необхідності посилення безпекової складової.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Світлана Ейсмонт доповіла про фінансові результати діяльності за 11 місяців поточного року та ознайомила присутніх з проєктом бюджету Білоцерківського району на 2023 рік. Члени колегії рекомендували начальнику районної військової адміністрації, у відповідності з чинним законодавством в умовах правового режиму воєнного стану, прийняти рішення про його затвердження.
Також колегія, як дорадчо-рекомендаційний орган, заслухала звіти про виконання у 2022 році діючих районних програм та підтримала внесення коректив в окремі з них.
Особлива увага присутніх була прикута до виступів начальника відділу цивільного захисту та оборонної роботи райдержадміністрації Юрія Клочка, який доповідав про виконання у 2022 році Програми по підтримці заходів територіальної оборони на території Білоцерківського району на 2022 -2025 роки та Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2022 роки.
Інформація порядку денного, озвучена під час засідання колегії, була прийнята до відома та рекомендована для подальшого використання в роботі.