Відбулася сесія Білоцерківської районної ради
Сьогодні, 17 листопада, відбулася чергова, 14 сесія, Білоцерківської районної ради VIII скликання, участь у якій взяла начальник Білоцерківської районної військової адміністрації Людмила Мерзлюк.
На розгляд депутатів було винесено 6 питань, два з яких стосувалися погодження надання спеціального дозволу на користування надрами і не були підтримані депутатами.
Натомість депутатський корпус ухвалив рішення щодо виходу зі складу засновників юридичної особи «Державна організація «Володарський районний будинок культури» та затвердив список присяжних Володарського районного суду і план роботи Білоцерківської районної ради на наступний рік.
Також депутати Білоцерківської районної ради підтримали депутатський запит свого колеги Миколи Бабенка, який стосувався окремих питань щодо зміцнення оборонної сфери.