Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НАЗК пропонує долучитися до ідентифікації присутніх на кремлівській церемонії

Дата: 24.10.2022 11:12
Кількість переглядів: 208

Фото без опису30 вересня, на 219-й день повномасштабної війни росії проти України, президент рф володимир путін оголосив про приєднання частини окупованих українських територій до росії, якому передувало проведення так званих «референдумів». 

 

У георгіївській залі кремля цього дня він зібрав політичну еліту росії: депутатів держдуми, сенаторів ради федерації, міністрів, керівників регіонів, правоохоронців, релігійних діячів, медійників. Їхня участь у цій події є додатковим свідченням безпосередньої ролі політичної еліти у політиці володимира путіна, що порушує Статут ООН, підтримує війну та геноцид українців. 

Чому важливо ідентифікувати учасників цього заходу? 

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) частково ідентифікувало учасників цього дійства та створило новий розділ на порталі «Війна і санкції»  «Оркестр анексії в георгіївському залі кремля. Принципові порушники принципів ООН», аби виявити всіх, хто підтримує політику кремля щодо війни та включити їх до списків кандидатів на санкції. 

Аналітики НАЗК провели аналіз фото- та відеоматеріалів із георгіївської зали. 

 

На цій церемонії були присутні 585 осіб, з яких уже ідентифікували 115. Ідентифікація людей, які були учасниками анексії росією територій України, продовжується.

 

Всі учасники цієї церемонії повинні понести відповідальність, адже кожен з них своєю участю підписався під анексією територій України та порушенням норм міжнародного права. Своєю участю вони підтримують політику продовження  жорстокої та цинічної  війни. 

 

Тому фахівці НАЗК створили IT-інструмент, який наглядно показує учасників цієї церемонії та факт накладення чи відсутності санкцій.

 

Наразі частина виявлених  осіб  знаходиться  під санкціями лише у декількох юрисдикціях або зовсім уникає санкцій. Тому аналітики НАЗК продовжують роботу.

 

Крім того, НАЗК закликає всіх небайдужих долучитися  до пошуку, аби знайти ще більше осіб, на яких потрібно накласти санкції. Ця мапа дозволяє звернути увагу на тих людей, які досі були в тіні і на яких не накладені жодні санкції.

 

Як допомогти виявити інших учасників цього заходу? 

Побачити, кого з гостей путіна уже ідентифікували експерти НАЗК, можна, переглянувши розділ  «Оркестр анексії в георгіївському залі кремля. Принципові порушники принципів ООН»  за посиланням: https://sanctions.nazk.gov.ua/kremlin-hall/. Натиснувши на фото, ви побачите, хто це та які санкції уже накладено чи не накладено на цього посадовця. 

Фото неідентифікованих учасників виділені червоним кольором.

 

Якщо ви впізнали на  фото чи відео церемонії обличчя учасників заходу, ви можете написати та надіслати відповідне повідомлення, натиснувши перед цим на фото. Так ви допоможете виявити всіх учасників злочину, за який вони мають нести відповідальність. 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень