Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

У Тетіївській громаді для надання освітніх послуг школярам задіяли всі  можливі форми навчання

Дата: 14.09.2022 14:46
Кількість переглядів: 327

Про це начальнику Білоцерківської районної військової адміністрації Людмилі Мерзлюк доповіла заступник Тетіївського міського голови Надія Дячук під час робочої зустрічі на території Тетіївської міської територіальної громади.


Керівник району, в рамках загального інспектування стану освітніх закладів району та укриттів, відвідала Тетіївську громаду, яка є однією з найвіддаленіших в районі, у числі найперших.


За оперативними даними, які щоденно змінюються в залежності від виправлення недоліків, виявлених спеціальними комісіями, котрі приймали рішення щодо можливості проведення занять у приміщеннях освітніх закладів, наразі в Тетіївській громаді використовуються очна, змішана та дистанційні форми навчання. 


Наразі загальну середню освіту на Тетіївщині здобувають більше трьох тисяч дітей, включаючи й неповнолітніх з числа внутрішньо переміщених осіб. Працюють і дошкільні заклади, в яких облаштовані найпростіші укриття. Якщо ж в окремих закладах освіти відсутні укриття, або ж вони не підлягають ремонту, то були укладені договори на використання приміщень, що знаходяться в дозволених межах і відповідають вимогам цивільного захисту.
Проводяться відповідні заняття з усіма учасниками освітнього процесу щодо дій під час сигналів тривоги. Кожен, хто залучений до очного навчання, має при собі «тривожний рюкзак», який оснащений відповідно з вимогами, в чому особисто пересвідчилася керівник району. 


-  Загалом ситуація у Тетіївській громаді контрольована. Відрадно, що до вирішення проблемних питань долучається бізнес. Працюємо разом. Працюємо на перемогу. Працюємо на майбутнє, - так підсумувала наслідки свого візиту начальник Білоцерківської районної військової адміністрації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень