Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

ЄС підтримує Мінцифри та МОН в оновленні курсу інформатики: 50 закладів освіти відібрано для пілотного проекту

Дата: 22.07.2022 15:04
Кількість переглядів: 238

Проект «Інформатика NewG», спрямований на оновлення шкільного курсу відповідно до концептуальних засад Нової української школи, відновив роботу після тимчасового призупинення через повномасштабну війну. 

Координаційна рада проекту, до складу якої входять представники Міністерства цифрової трансформації України, Міністерства освіти і науки України та експерти програми EU4DigitalUA, розглянула 405 заяв від закладів освіти на участь у пілоті з оновлення предмета Інформатики.

Серед усіх заяв відібрано 50 закладів загальної середньої освіти, які візьмуть участь у пілотному проекті.

Серед них: 28% закладів — із сіл, селищ і селищ міського типу, 34% закладів — із міст, 26% закладів — з обласних центрів і 12% закладів зі столиці.

За чисельністю учнів 4% закладів — до 200 учнів, 30% закладів — 200-500 учнів, 46% закладів — 500-1000 учнів, 20% закладів — понад 1000 учнів.

Одну із шкіл Білоцерківщини влючено до пілотного проєкту «Інформатика NewG». 

Повний перелік відібраних для пілоту закладів: https://bit.ly/3O3oc0F.

У межах проекту передбачається:

  • створення нового контенту з 1 до 11 класу;
  • створення пілотних освітніх ресурсів для вивчення інформатики з їх подальшим розміщенням у вільному доступі на сайті Всеукраїнської школи онлайн;
  • залучення найкращих українських та європейських ІТ-експертів.

Пілотування нового змісту та ресурсів предмета Інформатика розпочнеться, як і було заплановано, 1 вересня 2022 року. Перед початком кожної навчальної чверті проводитимуться вебінари та тренінги для вчителів інформатики пілотних закладів.

Після доопрацювання та вдосконалення розроблені ресурси масштабуються на всі заклади загальної середньої освіти 1 вересня 2023 року та будуть у вільному доступі на платформі Всеукраїнська школа онлайн.

Змінюємо освіту — змінюємо майбутнє! Оновлені уроки з інформатики стануть тим першим базисом, який допоможе дітям легко знайти себе в IT-спеціальностях.
Проект «Інформатика NewG» створено в межах реформи IT-освіти за ініціативи Міністерства цифрової трансформації та МОН. Проект впроваджується в рамках програми EU4DigitalUA, а саме її другого компоненту «Інституційне зміцнення та розвиток потенціалу» (FIIAPP) і фінансується Європейським Союзом.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень