Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актуальні вакансії Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості станом на 19.05.2022 року

Дата: 18.05.2022 11:41
Кількість переглядів: 455

Фото без описуТокар   -   20000     токар-універсал: виготовлення та токарна обробка деталей із металу згідно креслень на універсальних та спеціалізованих токарних верстатах, закріплення деталей на станок та контроль якості; знання методів механічної обробки. Заробітна плата відрядна. Досвід роботи від 1 року. Знання допусків і посадки, ступенів точності, вміння читати креслення.  

Майстер дільниці   -   12000     керівництво виробничою дільницею, організація та контроль роботи підлеглих працівників; контроль дотримання технічної дисципліни; оформлення нарядів, журналів з охорони праці, техніки безпеки. Вміння читати креслення, користуватися вимірювальними пристроями. Заробітна плата відрядна.

Слюсар з механоскладальних робіт   -   12000     збирання сільськогосподарської техніки, регулювання випробування вузлів і механізмів різної складності, робота з механічними пресами, виконувати елементарні розрахунки з визначення допусків, посадок та конусності. Вміння читати креслення та користуватися вимірювальними приладами. Заробітна плата відрядна.

Інженер з охорони праці   -   7380     вивчення умов праці на робочих місцях; участь у перевірках, обстеженнях технічного стану будівель, споруд, ефективності роботи вентиляційних систем, стану санітарно-побутових приміщень та технічних пристроїв; участь у розслідуванні випадків виробничого травматизму, вивчення їх причин; проведення інструктажів тощо. З досвідом роботи від 2-х років.

Швачка   -   10000     пошив жіночого модельного одягу, спецодягу з різних матеріалів та тканин. Виконання роботи на швейних машинках та вручну. Знання швейного обладнання. Заробітна плата відрядна. Досвід роботи від 1 року.

Уповноважений з антикорупційної діяльності   -   6500     розроблення проектів антикорупційної програми. Контроль впровадження антикорупційних стандартів і процедур, визначених програмою. Здійснення юридичного супровіду підприємства, надання методичної та консультаційної допомоги. З досвідом роботи.

Молодша медична сестра (мол. мед. брат) (санітарка, санітарка-прибирал., санітарка-буфетниця та ін.)   -   6500   санітарка-ванниця: стежить за зовнішнім виглядом підопічних (миття, зрізання нігтів, зачісування, замінна одягу та постільної білизни). Прибирання та санітарна обробка ванни, душових кімнат, обробка інвентарю. Режим роботи: з 7.00 до 16.00 залежно від різних графіків 3 дні через 3 дні. Заробітна плата залежить від вислуги.

  

Контактні телефони для довідок: (04563)9-19-68;  5-96-11;  5-22-99.
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень