Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Актуальні вакансії Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості станом на 03.05.2022 року

Дата: 03.05.2022 11:45
Кількість переглядів: 493

Фото без описуЕлектрогазозварник  -  12300     виконання зварювальних робіт під час технічного обслуговування та ремонту з використанням газозварювального апарата. Досвід роботи від 1 року.

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування   -  6700     виконання ремонту та обслуговування електроустаткування на підприємстві. Регулювання та перевірка апаратури і приладів електроприводів після ремонту.

Досвід роботи від 1 року. Заробітна плата відрядна.

Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики (електромеханіка)   -   6700      слідкування за технічним станом обладнання, здійснення постійного технічного огляду, усунення дрібних неполадок, проведення поточних і капітальних ремонтів обладнання. Досвід роботи від 1 року. Заробітна плата відрядна.

Бухгалтер   -   13000     бухгалтер фінансово економічної служби. ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА  - ведення військового обліку військової частини, нарахування грошового забезпечення особовому складу. Знання програм Excel, Word. Режим роботи на період воєнного стану 24/7. З/плата + доплати.

Токар   -   20000     токар-універсал: виготовлення та токарна обробка деталей із металу згідно креслень на універсальних та спеціалізованих токарних верстатах, закріплення деталей на станок та контроль якості; знання методів механічної обробки. Заробітна плата відрядна. Досвід роботи від 1 року. Знання допусків і посадки, ступенів точності, вміння читати креслення.

Фрезерувальник   -   20000     фрезерувальник-універсал: виготовлення деталей із металу згідно креслення, проведення розрахунків, підбір інструментів і оснастки; проведення токарної обробки деталей на спеціалізованих та універсальних станках. Вміння використовувати складні контрольно-вимірювальні інструменти тощо. Досвід роботи від 1 років. Заробітна плата відрядна.

Монтажник радіоелектронної апаратури та приладів   -   10000     комплектація та пайка печатних плат, вміння читати радіо та електро схеми, робота з паяльною станцією.  З досвідом роботи до 1 року.

Оператор профілевигинального агрегата   -   18100     оператор листогинного пресу та гідравлічних ножиць: оброблення виробів з металу під час виготовлення ємкостей для зерна.  

                    Контактні телефони для довідок: (04563)9-19-68;  5-96-11;  5-45-79


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень