Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Ні – насильству!

Дата: 10.12.2021 10:06
Кількість переглядів: 1257

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться міжнародна кампанія «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

У Білоцерківському районі службами у справах дітей та сім’ї на території всіх громад району розроблено та затверджено План проведення заходів в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

У закладах освіти та культури району було проведено виховні години, інтерактивні та тренінгові заняття для учнів та дорослих, відео лекторії, бесіди тощо.

Працівники Білоцерківської районної державної адміністрації також активно долучилися до міжнародної кампанії «16 днів проти насильства», в рамках якої було під керівництвом голови адміністрації Людмили Мерзлюк було проведено зустріч жінок Білоцерківшини, які займають активну життєву позицію та виступають проти проявів будь-якого насильства у нашому суспільстві.

Також працівники адміністрації колективно переглянули фільм «Розірви коло», в якому викладено історії людей, що потерпали від насильства, та зуміли розірвати коло наруги над собою і разом з відомими зірками закликають не боятися відверто розповідати і протидіяти протиправним діям, які містять моральне та фізичне приниження людини.

На завершення акції у Білоцерківській районній державній адміністрації відбулося засідання районної міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень