Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На засіданні колегії Київської ОДА підбили підсумки роботи та визначили подальші напрямки розвитку

Дата: 22.10.2021 16:41
Кількість переглядів: 546

Фото без описуСьогодні, 22 жовтня, голова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк взяла участь у засіданні колегії Київської обласної державної адміністрації, яку в онлайн-форматі провів очільник ОДА Василь Володін.

На розгляд членів колегії було винесено питання, які на сьогодні є життєво важливими для безпеки та подальшого розвитку столичного регіону.

Передусім проаналізували стан наповнення місцевих бюджетів платниками податків Київської області за 9 місяців 2021 року.

Із початку року на Київщині зареєструвалися близько 8 тисяч нових підприємців. Загалом представники малого та середнього бізнесу уже сплатили 13,8 млрд грн податків, що на 2,4 млрд грн більше, ніж було в минулому році.

З метою підвищення податкової спроможності планується запровадження пілотного проєкту за участі 15 громад. Голова КОДА висловив переконання, що ця ініціатива матиме позитивні результати як для людей, так і для місцевих бюджетів.

На взаємодії органів місцевого самоврядування з підрозділами поліції Київщини, як важливому аспекті профілактики та протидії злочинності, було акцентовано увагу під час аналізу стану реалізації спільних програм та проєктів, ініційованих Київською облдержадміністрацією та Головним Управління Національної поліції України у Київській області.

При обговоренні цього питання було підкреслено необхідність подальшого розвитку та удосконалення інтегрованої системи відеоспостереження та відеоаналітики як вагомого елементу своєчасного розкриття правопорушень, вчинених у регіоні. Наразі до комплексної системи відеонагляду та відеоаналітики «Безпечна Київщина» підключено 760 камер відеоспостереження.

Окрім того, учасники засідання обговорили стан дотримання захисту прав дітей в умовах децентралізації влади на території Київської області, ефективність та результативність використання у громадських місцях Київщини кнопок «Термінового виклику поліції» та організацію заходів з їх обслуговування тощо.

На приватизації як ефективному напрямку залучення інвестицій було наголошено під час обговорення шляхів раціонального використання державного майна на території Київської області.

Також члени колегії зробили оцінку стану дотримання фінансово-бюджетної дисципліни підприємствами, установами та організаціями комунальної форми власності Київської області, повноту відшкодування порушень за результатами заходів державного фінансового контролю та недопущення їх уподальшій діяльності, належне виконання рекомендацій аудитів бюджетів за I півріччя 2021 року.

Ще одне питання, яке було розглянуте на колегії, стосувалося безпеки жителів столичного регіону. Мова йшла про необхідність створення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення місцевої та добровільної пожежної охорони.

На завершення засідання розглянули питання організації пасажирських перевезень на території Київської області та проаналізували стан підготовки до опалювального сезону. Василь Володін наголосив, що наразі йде посилена робота над вдосконаленням маршрутної мережі Київщини. Для цього ініціювали зміни в реєстрі пасажирських перевезень, які ретельно відпрацьовуються з органами місцевого самоврядування. Щодо початку опалювального сезону, то, за словами голови КОДА, столичний регіон готовий до його старту і на частині територій Київщини вже розпочато подачу тепла до осель. Проте остаточне рішення приймається безпосередньо на місцях з огляду на температурні показники.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень