Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Декларування. Інформація кандидату на посаду державної служби

Дата: 13.08.2021 14:33
Кількість переглядів: 576

Фото без описуЯку декларацію подавати, якщо ви маєте намір працювати на посаді, яка  передбачає подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування?

 

Якщо ви не працювали на публічній службі або працювали понад рік тому, вам потрібно подати декларацію типу «кандидата на посаду» до призначення або обрання на посаду.

Якщо ви претендуєте на декілька посад в одному органі та не подавали декларацію за минулий рік, вам потрібно подати лише одну декларацію «кандидата на посаду», вказавши посаду, на яку маєте намір бути призначеним/призначеною (декларація повинна охоплювати весь звітний період із 01 січня до 31 грудня 2020 року включно).

 

У декларації «кандидата на посаду» потрібно зазначати назву майбутнього місця роботи та посади, у зв’язку з якою виник обов’язок подати декларацію, тип і категорію посади, на яку ви претендуєте, а не місце роботи та посаду, на якій ви фактично перебували станом на кінець звітного періоду. Всі інші статуси, зазначені в розділі 2.1. «Інформація про суб’єкта декларування» декларації зазначаються, зважаючи на статус посади, на яку ви претендуєте.

 

Зверніть увагу, що у декларації «кандидата на посаду» не заповнюється розділ 14 «Видатки та правочини суб’єкта декларування».

 

Якщо це перша декларація, яку ви заповнюєте, можливо, вам буде корисно переглянути відеоінструкції з декларування за посиланням: https://bit.ly/2QZoZYr.

 

Також ви можете ознайомитися із роз’ясненнями НАЗК: https://bit.ly/3eBLE55.

 

Яку декларацію подавати, якщо ви працювали на посаді, яка  передбачає подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування протягом 2020 року?

 

Якщо ви нещодавно працювали на такій посаді та незалежно від обставин уже подавали декларацію за минулий рік будь-якого типу, вам не потрібно подавати декларацію «кандидата на посаду» за цей період.

 

Також слід пам’ятати, що у разі входження до складу конкурсної або дисциплінарної комісії чи Громадської ради доброчесності (посади, які зазначені у підпункті «в» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону «Про запобігання корупції») декларацію типу «кандидата на посаду» потрібно подати протягом 10 календарних днів після входження (включення, залучення, обрання, призначення) до складу відповідної комісії, Громадської ради доброчесності.

Детальніше про типи декларацій ви можете дізнатися за посиланням: https://bit.ly/3nr36O3.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень