Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

З початку року медичними та соціальними послугами забезпечено 234 потерпілих

Дата: 05.08.2021 09:43
Кількість переглядів: 644

Фото без описуУ першому півріччі 2021 року медичними та соціальними послугами управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області забезпечило 234 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань на загальну суму 4 118,5 тис гривень.

 

Відшкодовано витрати на лікування 29 потерпілих у сумі 368,3 тис гривень. Крім того, 48 потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань забезпечено лікарськими засобами та виробами медичного призначення на суму 421,8 тис гривень.

 

Укладено 82 тристоронніх договори з санаторно-курортними закладами щодо проходження потерпілими санаторно-курортного лікування. Станом на 1 липня цього року відшкодовані витрати на санаторно-курортне лікування 31 особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та професійного захворювання.

 

Крім того, управління забезпечило 25 потерпілих технічними та іншими засобами реабілітації на загальну суму 321 тис гривень. Згідно з укладеними договорами, протягом першого півріччя поточного року видано потерпілим 25 направлень до протезно-ортопедичних підприємств на забезпечення їх протезно-ортопедичними виробами на суму близько 800 тис гривень. Одного потерпілого забезпечено спеціальним засобом пересування (кріслом-коляскою).

 

За звітний період особи з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва та професійних захворювань отримали додаткові види допомог (відповідно висновку МСЕК) на загальну суму 2 538,7 тис грн, а саме:

- спеціальний медичний догляд - 20 потерпілих на суму 678,1 тис грн;

- постійний сторонній догляд - 74 потерпілих на суму 1 260,4 тис грн;

- побутове обслуговування – 70 потерпілим виплачено 600,2 тис гривень.

 

У березні 2021 року 85 потерпілим виплачена компенсація витрат на бензин, ремонт і технічне обслуговування автомобілів та на транспортне обслуговування осіб з інвалідністю за перше півріччя поточного року у розмірі 18,4 тис гривень.

 

Також укладено 70 тристоронніх договорів про відшкодування витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб та членів їх сімей на загальну суму 961,7 тис гривень. Протягом першого півріччя поточного року оплачені витрати за реабілітаційне лікування 44 застрахованих осіб на загальну суму 595,3 тис гривень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень