Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

НАЗК розпочало перевірку декларацій, у яких комп’ютерна система знайшла найбільше ризиків

Дата: 29.06.2021 10:36
Кількість переглядів: 872

Уперше цього року НАЗК розпочало повну перевірку декларацій, які комп’ютерна система логічного та арифметичного контролю (ЛАК) визнала ризиковими.

Система ЛАК почала ранжувати декларації за оновленим рейтингом ризиків з 1 червня.

Автоматичну перевірку комп’ютерною системою ЛАК пройшли усі декларації посадовців, подані з 1 січня 2021 року (близько  950 тис. декларацій).

Система ЛАК порівнює відомості між розділами однієї декларації, а також з попередніми деклараціями особи. На підставі цього аналізу система ЛАК визначає, чи є у декларації ризики, пов’язані з незаконними доходами або незадекларованим майном. У результаті система формує рейтинг декларацій – від тих, що містять найбільше ризиків, до декларацій, у яких відсутні неточності.

Декларації, які за результатами перевірки ЛАК містять найбільше ризиків, НАЗК взяло у повну перевірку.

Отже, за результатами аналізу комп’ютерної системи ЛАК НАЗК розпочало перевірку декларації таких народних депутатів України, депутатів місцевих рад та інших осіб.

На проведення повної перевірки декларацій передбачено до 120 календарних днів. За наявності підстав перевірку може бути продовжено, але не більше ніж на 60 календарних днів.

З повним переліком осіб, декларації яких НАЗК взяло у перевірку, можна ознайомитися у розділі «Моніторинг діяльності НАЗК».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень