Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

До уваги суб'єктів декларування!

Дата: 19.03.2021 11:39
Кількість переглядів: 709

Що робити, якщо Ви знайшли помилку у своїй декларації?

 

Якщо Ви допустили помилку в декларації, але її повна перевірка ще не розпочата, Ви можете виправити дані таким чином:

1) якщо Ви виявили помилку в декларації впродовж 7 днів із дати подачі декларації, то можна подати виправлену декларацію (не більше 3 разів). Для цього не потрібно звертатися до НАЗК окремо. Треба натиснути на кнопку «Подати виправлену декларацію», яка є активною впродовж відповідного строку у Вашому електронному кабінеті в полі поданої декларації. Після спливу цього строку подати декларацію з достовірними відомостями (виправлену) можна лише за результатами проведеної повної перевірки декларації НАЗК. 

Зверніть увагу, що це правило стосується також декларацій за інші звітні періоди. Наприклад, якщо Ви знайшли помилку у декларації за 2020 та 2019 роки, то можливість подати виправлені декларації буде лише після повної перевірки обох декларацій; 

 

2) якщо термін на подачу виправленої декларації вже минув, Ви можете звернутися до НАЗК через персональний електронний кабінет обравши вкладку «Мої повідомлення». Необхідно зазначити тему повідомлення (наприклад – самостійно виявлена помилка щодо суми отриманих доходів), деталізовано описати виявлені неточності або помилки, пояснити причини зазначення недостовірних відомостей, додати підтверджуючі документи (за наявності). 

 

Слід звернути увагу, що якщо про помилку Ви дізналися вже під час повної перевірки декларації працівниками НАЗК, то Ваше повідомлення через персональний кабінет не виключатиме можливості застосування заходів, передбачених у випадках внесення недостовірних відомостей.

 

Це ж правило застосовується, якщо про помилку Ви дізналися із засобів масової інформації (наприклад, після журналістського розслідування) або від третіх осіб. 

 

Якщо Ви сумніваєтеся, як правильно внести ті чи інші дані в декларацію, Ви можете  зателефонувати до Контакт-центру НАЗК за номером (044) 200 06 94 або скористатися іншими сервісами від НАЗК.

 

Повний перелік сервісів можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3qPapis.

 

Пам’ятайте, що кампанія декларування триватиме до 31 березня (включно) 2021.

Декларуйте вчасно, достовірно і доброчесно!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень