Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Нагадування для державних службовців та осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування

Дата: 16.02.2021 11:38
Кількість переглядів: 799

Фото без описуДержавні службовці зобов’язані дотримуватися Конституції та Законів України, діяти на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України, дотримуватися принципів державної служби та правил етичної поведінки.

 

Так, відповідно до:

  • ст. 40 ЗУ «Про запобігання корупції» (політична нейтральність): зобов’язані при виконанні своїх службових повноважень дотримуватися політичної нейтральності, уникати демонстрації у будь-якому вигляді власних політичних переконань або поглядів, не використовувати службові повноваження в інтересах політичних партій чи їх осередків або окремих політиків.
  • ст. 10 ЗУ «Про державну службу» (політична неупередженість):

1. Державний службовець повинен неупереджено виконувати законні накази (розпорядження), доручення керівників незалежно від їх партійної належності та своїх політичних переконань.

 

2. Державний службовець не має права демонструвати свої політичні погляди та вчиняти інші дії або бездіяльність, що у будь-який спосіб можуть засвідчити його особливе ставлення до політичних партій і негативно вплинути на імідж державного органу та довіру до влади або становити загрозу для конституційного ладу, територіальної цілісності і національної безпеки, для здоров’я та прав і свобод інших людей.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень