Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартував X Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2021

Дата: 24.12.2020 12:19
Кількість переглядів: 507

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» –2021. Організатори конкурсу - науково-виробничий журнал «Охорона праці» та Державна служба України з питань праці. До участі в конкурсі запрошуються діти від 6 до 18 років: учні середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, ліцеїв та вихованці позашкільних навчальних закладів.

 

Тематика: Безпека праці та здоров’я працівників у будь-яких галузях і сферах діяльності: вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо. Протидія COVID-19 на робочих місцях та в побуті.

 

Вимоги до малюнка: На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо. Розмір малюнка не має перевищувати формат А2.

 

ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

I ЕТАП

?До 15 лютого 2021 року малюнки учасників потрібно надіслати поштою до обласного управління Держпраці (контактна інформація розміщена на офіційному сайті Держпраці dsp.gov.ua в розділі Контакти / Контактна інформація територіальних органів Держпраці).

Інформація тут http://dsp.gov.ua/kontakty/saity-rehioniv

? Обласне журі визначає переможців (I, II і III місця) у трьох вікових групах:

  • перша група – від 6 до 10 років;
  • друга група – від 11 до 14 років;
  • третя група – від 15 до 18 років.

?Автори робіт, які посіли I, II і III місця в областях, виходять у фінал конкурсу, а їхні малюнки направляються до редакції журналу «Охорона праці».

 

II ЕТАП (фінал)

До 15 квітня 2021 року журі фіналу визначає переможців (I, II і III місця) у кожній віковій групі.

? До Дня охорони праці в Україні, який відзначають щороку 28 квітня, переможців нагороджують цінними подарунками, дипломами і медалями.

 

Докладніше про конкурс та ознайомитися з положенням про конкурс можете за посиланням http://ohoronapraci.kiev.ua/polozhennya/

Контактні телефони: (044) 333-73-93 (багатоканальний), (050) 441-51-37

 

ДБАЙМО ПРО БЕЗПЕКУ РАЗОМ!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень