Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Для депутатів, голів місцевих рад: як діяти, щоб не потрапити в реєстр корупціонерів

Дата: 20.11.2020 14:14
Кількість переглядів: 678

Фото без описуЩоб не потрапити до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, вже після першого засідання першої сесії ради нового скликання необхідно дотримуватися наступних правил:

1.    Під час засідання ради не брати участь в голосуванні за себе як за кандидата на посаду голови ради, заступника голови ради, секретаря ради (важливо  перевірити щоб у протоколі це було відображено).          
    Наслідок порушення - складення протоколу - суд - внесення до Реєстру;
2.    Під час засідання слід публічно повідомляти під протокол про конфлікт інтересів по питаннях, які розглядаються і стосуються особисто депутата / голови, його родичів, знайомих, друзів, бізнесу (важливо  перевірити щоб у протоколі це було відображено).
    Наслідок порушення - складення протоколу – суд – внесення до Реєстру;
3.    Протягом 15 календарних днів після першого пленарного засідання першої сесії необхідно подати декларацію типу «кандидата на посаду» (для новообраного депутата / голови), переобрані депутати / голови не подають (має бути вже раніше подана декларація типу «щорічна» за 2019 рік). 
    Наслідки порушення: формальне порушення Закону України про «Запобігання корупції» - внесення до Реєстру.
4.    Протягом 30 днів після першого пленарного засідання першої сесії слід передати в управління належну частку в бізнесі (для новообраних голів та депутатів, які працюють на постійній основі).
Наслідки порушення: формальне порушення Закону України про «Запобігання корупції» - внесення до Реєстру.
5.    Протягом 20 календарних днів після першого пленарного  засідання першої сесії необхідно подати декларацію типу «перед звільненням» (для депутатів, які не переобралися до ради нового скликання). 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень