Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Громада, що йде у майбутнє, але дорожить історією

Дата: 29.09.2020 10:35
Кількість переглядів: 633

Кожна робоча поїздка голови Білоцерківської райдержадміністрації Людмили Мерзлюк у громади носить форму інтенсивного двостороннього  діалогу. Відрадно, що сільські голови не лише розповідають про свої проблеми та здобутки, а й висловлюють власне бачення щодо подальшого розвитку громад та перспектив місцевого самоврядування в Україні.

 

Село Потіївка, де побувала з робочим візитом голова адміністрації, відноситься до категорії населених пунктів, які тримаються на  міцному фундаменті багаторічних традицій, оновлених до вимог сучасності. 

 

В населеному пункті доволі розвинена інфраструктура, під постійним контролем перебуває стан доріг. Наразі відбудовується система вуличного освітлення. Успішно діють у селі і бібліотека, і будинок культури, і навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Скрізь оновлена матеріально-технічна база, своєчасно зроблені ремонти. Проте не лише матеріальними здобутками пишається громада. Значну увагу потіївчани приділяють і духовному розвитку. У селі успішно діють фольклорні колективи «Перевесло» та «Росичі»,   дитячий колектив «Надія». Тішать односельців своїм виконанням і  троїсті музики. Саме в Потіївці вже кілька років поспіль проводяться регіональні фестивалі духовної пісні  та дитячої творчості.

 

Ідейним натхненником усіх нововведень і позитивних змін у селі потіївчани справедливо вважають свого сільського голову Ольгу Бурлаку. Десять років вона пропрацювала на цій посаді, щоденно вболіваючи за долю громади. Не залишає її байдужим майбутнє рідного села і після реалізації адміністративно-територіальної реформи.

 

- Для мене, як керівника району, надзвичайно важливою є думка кожного лідера громади, - прокоментувала результат робочої поїздки  Людмила Мерзлюк. – Ольга Андріївна Бурлака - голова Асоціації сільських та селищних рад  Білоцерківського району. Тому все, що було обговорено під час нашої зустрічі, стосувалося не лише майбутнього села, а й загалом громад району. А щодо Потіїівки, то село залишило якнайкращі враження. Мені особисто імпонує те, що  це громада, яка впевнено йде у майбутнє, але дорожить історією.  

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень