Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ АГЕНТСЬКІ ПУНКТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ГРОМАДЯН

Дата: 30.01.2018 16:13
Кількість переглядів: 600

Фото без описуНезважаючи на будь-які несприятливі економічні умови в органах Пенсійного фонду незмінним має залишатися одна мета - висока якість обслуговування громадян, вдосконалення організації роботи поліпшення якості обслуговування, щоб кожний, хто звертається на прийом, міг отримати повну вичерпану інформацію, затративши мінімум часу та коштів.

На виконання стратегії модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2016 року № 672, в органах Пенсійного фонду України в області здійснюється комплекс заходів, спрямований на вдосконалення організації надання послуг.

Також зазначаємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України» від 21.12.2016 № 988 шляхом злиття управлінь Пенсійного фонду у Білоцерківському районі, місті Біла Церква, Рокитнянському та Таращанському районах  утворено Білоцерківське об’єднане управління Пенсійного фонду України Київської області (далі – управління).

          Для зручності відвідувачів працюють громадські приймальні і відділи з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій управління за адресами: м. Біла Церква, вул. Фастівська, 23, м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 2, м. Узин, вул. Котляревського, 16-а, м. Тараща, вул. Софіївська, 3, смт. Рокитне, вул.Першотравнева, 6.

З метою покращення роботи  щодо обслуговування громадян управлінням проведена робота щодо створення в сільських радах ряд населених пунктів Білоцерківського, Рокитнянського та Таращанського районів агентських пунктів обслуговування громадян, які розпочали свою роботу з 01.07.2017. Такі пункти створені:

 Білоцерківський район:

  с. Шкарівка вул. Миру, 4 щосереди та щоп’ятниці з 8.00-13.00 год;

  с. Іванівка вул. Центральна, 73  щосереди з 8.00-13.00 год.;

  с. Трушки вул. Центральна, 4  щосереди з 8.00-13.00 год.;  

   с. Дрозди вул. Польова, 2-в  щосереди з 8.00-17.00 год.;

Таращанський район:

   с. Ківшовата вул. Свободи, 66  щовівторка з 8.00-13.00 год.;

Рокитнянський район:

    с. Синява вул. Шевченка, 11 щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці з 8.00-12.00 год..

В агентському пункті обслуговування громадян можна отримати такі послуги:

  • консультування з питань пенсійного забезпечення;
  • визначення права на пенсію відповідно до наданих  громадянином документів;
  • прийом заяв щодо запиту пенсійних справ з інших управлінь у зв’язку з переміною місця проживання;
  • щодо зміни способу виплати пенсій;
  • оформлення анкет на виготовлення пенсійних посвідчень;
  • видача пенсійних посвідчень;
  • прийом заяв на видачу довідок про розмір пенсій, перебування на обліку, розмір заробітної плати ( доходу) форми ОК-5, ОК-7 та інше;
  •  прийом заяв для реєстрації на веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України.       

       Громадяни можуть попередньо звернутися до фахівця сільської ради за отриманням необхідної консультації, подати заявку про отримання певного виду послуги, яка передаватиметься до управління для розгляду та  підготовки необхідних документів, довідок, інформації щодо пенсійного забезпечення заявника та ін., що будуть надані під час проведення прийому спеціалістом управління у визначений графіком день.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень