Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Дороги, благоустрій, розвиток сімейних форм виховання – головні питання зустрічі голови райдержадміністрації з очільницею Дроздівської громади

Дата: 03.09.2020 13:33
Кількість переглядів: 1009

Фото без описуГолова Білоцерківської районної державної адміністрації Людмила Мерзлюк провела робочу зустріч із Дроздівським сільським головою Галиною Морською. Участь у зустрічі взяли голова Білоцерківської районної ради Володимир Шевченко, заступник голови адміністрації Володимир Толочко,  начальник служби у справах дітей та сім’ї Оксана Михайлюк та завідувач сектора житлово-комунального господарства та архітектури Михайло Пасєка.

 

Галина Морська у своєму зверненні до голови адміністрації підняла ряд проблемних питань, для вирішення  котрих необхідна допомога району, а іноді – й області.

 

Відомо, що дороги є загальноукраїнською проблемою і зрозуміло, що вирішити одномоментно те, що накопичувалося десятиріччями неможливо, проте є окремі ділянки шляхів, які знаходяться в аварійному стані і потребують капітального ремонту. Саме до категорії таких відноситься дорога, що сполучає села Дрозди і Велике Половецьке. Дроздівський сільський голова висловила занепокоєння, щодо проведення ремонтних робіт  на зазначеній ділянці. У відповідь на звернення  завідувач сектора житлово-комунального господарства та архітектури Михайло Пасєка повідомив, що вказана дорога є дорогою обласного підпорядкування і її внесено у список об’єктів на проведення капітального ремонту у 2020 році. Наразі вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію.

 

Друге проблемне питання стосувалося підготовки до опалювального сезону об’єктів соціально-культурного призначення. Сільський голова отримала належну консультацію з приводу переведення приміщень на обігрів  із застосуванням сучасних електричних систем.

 

Галина Морська повідомила присутніх про наявність приміщення для відкриття другого дитячого будинку сімейного типу у селі Дрозди та ініціювала звернення до Київської облдержадміністрації щодо рекомендації родини, яка виявить готовність до створення ДБС.

 

Учасники зустрічі підтримали ініціативу. Як і підтримали пропозицію сільського голови щодо проведення загальнорайонної толоки з благоустрою та озеленення парку Козацької слави у селі Мазепинці.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень