Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Щодо особливостей чергового призову громадян України на строкову військову службу

Дата: 15.07.2020 10:27
Кількість переглядів: 529

Фото без описуУказом Президента України від 23 березня 2020 року № 103 «Про внесення змін до Указу Президента України від 16 січня 2020 року №13» перенесено строки чергового призову громадян України на строкову військову службу з квітня-травня на червень-липень 2020 року.

 

У результаті складається ситуація, коли громадяни України, які закінчують у червні – липні 2020 року заклади освіти, підлягають призову на строкову військову службу, що може призвести до порушення конституційних прав громадянина України на здобуття наступного ступеня освіти.

 

З метою організованого проведення призову громадян України на строкову військову службу, та забезпечення їх конституційного права на здобуття освіти Офісом Президента пропонується організувати практичну взаємодію на рівні місцевих державних адміністрацій, військових комісаріатів із місцевими органами освіти і науки та закладами освіти з вирішення проблемних питань призову на військову службу громадян, які закінчують навчальні заклади у червні-липні 2020 року та планують продовжити навчання для отримання наступного ступеня освіти.

 

Призовним комісіям всіх рівнів необхідно провести вивчення зазначеної категорії призовників, долучити до їх  особових справ заяви щодо продовження навчання для здобуття наступного ступеня освіти, відповідні довідки з органів освіти і науки, закладів освіти.

 

Також призовним комісіям (за письмовою заявою призовників) надавати відстрочку від призову, за частиною 15 ст. 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» до 01 жовтня 2020 року, для здобуття наступного ступеня освіти громадянам України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень