Привітання в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації з Днем медичного працівника
Шановні медичні працівники Білоцерківщини!
Щиро вітаю вас з професійним святом і висловлюю слова сердечної подяки за віддану працю, безмежне милосердя та високий професіоналізм, які ви щоденно проявляєте у боротьбі за життя і здоров’я жителів району!
Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу. Щоденно ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках — людські життя. І надто важливо це сьогодні, коли увесь світ бореться з поширенням коронавірусної інфекції і вам першим доводиться приймати на себе удар підступної хвороби. Тож щиро зичу вам завжди виходити переможцем у цій боротьбі!
Міцного здоров’я вам та членам вашої родини, наснаги, благополуччя, достатку, злагоди, миру і затишку.
Нехай ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.
З повагою Юрій Савчук, в.о. голови Білоцерківської райдержадміністрації