Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Важливо! Інформація для фізичних осіб-підприємців Білоцерківського району!

Дата: 28.05.2020 12:59
Кількість переглядів: 1073

Фото без описуПостановою № 329 запроваджено допомогу на дітей фізичним особам-підприємцям, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку, і сплатили єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи–підприємця.

Така допомога надаватиметься на кожну дитину до досягнення нею 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для дітей відповідних вікових груп (для дітей віком до 6-ти років – 1 779 грн; для дітей віком від 6-ти до 10-ти років – 2 218 гривень).

Призначення та виплата вищезазначеної допомоги проводится  після набрання чинності Постанови № 329 (з травня 2020 року) під час дії карантину та на один місяць після дати його відміни.

Зауважуємо - це стосується лише тих  фізичних  осіб–підприємців,  які  обрали спрощену   систему оподаткування і належать до 1 або 2 групи платників єдиного податку, а також  які сплатили єдиний внесок  на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи-підприємця.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає до управління соціального захисту населення  такі документи:

   - копія паспорта і ідентифікаційного коду;

   - копія свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;

  - довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  за формою ОК-7;

   - копія рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною);

   - рахунок з банківської установи  в форматі IBAN.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень