Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підведено підсумки громадських слухань з питань охорони громадського порядку

Дата: 10.12.2019 11:51
Кількість переглядів: 480

Вже третій рік поспіль у населених пунктах Білоцерківського району продовжується  практика проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку. Такі слухання проводяться за участі дільничних офіцерів Білоцерківського ВП ГУНП України в Київській області, інспекторів ювенальної превенції, голів місцевих рад, громадського активу населених пунктів.   

Зокрема, протягом минулого року здійснено 24 виїзди. Перед присутніми мешканцями про свою роботу звітували дільничні офіцери поліції, а саме про стан правопорядку та злочинності на відповідній території, та очільники громад. Під час проведення громадських слухань на нагальні питання громадян відповідали керівники управління соціального захисту населення, юридичного відділу апарату адміністрації, служби у справах дітей та сім'ї, Білоцерківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Громадяни мали можливість висловити  свої нарікання,  зауваження, побажання, пропозиції під час обговорення проблемних питань, які стосувалися не лише питань  забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, стану правопорядку та злочинності, а й економічного розвитку громад, соціального захисту. Слід зазначити, що були випадки, коли за підсумками проведення слухань, здійснювалися  виїзди до закладів чи сімей.

Також, під час проведення громадських слухань проведено анонімне анкетування учасників громадських слухань з питань стану правопорядку та злочинності, інформування про правопорушення, які залишилися без належного реагування, та надання оцінки роботі дільничного офіцера поліції. Опитано понад півтисячі осіб. За результатами проведеного анонімного анкетування роботу дільничних офіцерів поліції оцінено наступним чином:

  • «відмінно» -  59 осіб  (11,59 %);
  • «добре» - 295 осіб     (57,96 %);
  • «задовільно» - 134 особи (26,33 %);
  • «незадовільно» - 18 осіб (3,54%);
  • «робота дільничним інспектором взагалі не проводиться» - 3 особи (0,58%).

Цілком захищено  відчувають себе майже 35% респондентів, 56,8% відчувають себе захищено тільки в світлу частину доби, а в небезпеці відчувають себе трохи більше 8% опитаних.   

Серед основних видів правопорушень: хуліганство, крадіжки, незаконне виробництво та збут наркотичних засобів, незаконна порубка лісу. В числі загальних порушень названо такі: порушення транспортними засобами швидкісного режиму в населених пунктах, порушення спецтехнікою норм та вимог до вантажопідйомності і перевезення вантажів, що призводить до руйнування доріг, приміщень, наруга над могилами,  «алкогольне» питання. Також, крім питань правоохоронного характеру, під час проведення слухань розглядалися питання соціально-економічного спрямування. В більшості випадків, саме такі питання найбільш турбували населення: земельні питання (пільговим категоріям населення, накладення координат, визначення меж), транспортні питання (недостатня кількість рейсових автобусів, незручний графік їх руху, мала пасажировмісність та обґрунтування вартості проїзду), соціальні (питання монетизації та отримання субсидій, медична реформа).

Детальніше з пісумками  виконання в 2019 році календарного плану     проведення громадських     слухань    з     питань охорони   громадського   порядку в населених пунктах Білоцерківського району    за    участю   представників правоохоронних органів можна ознайомитися, завантаживши документ.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень