Пошук

Відбулися змагання з футнету

Дата: 11.11.2019 10:28
Кількість переглядів: 397

Фото без опису8 листопада на базі ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася Відкрита першість Білоцерківської районної дитячо-юнацької спортивної школи з футнету (1+1, 2+2, 3+3). Змагання проводилися з метою популяризації та подальшого розвитку фізичної культури та спорту, виховання здорової, фізично розвиненої, загартованої та патріотично налаштованої молоді, підвищення рівня майстерності спортсменів.

На параді відкриття з вітальними словами звернулась до учасників змагань директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко. Програму змагань оголосив головний суддя тренер-викладач ДЮСШ Валентин Кривий. В номінації (1+1) перше місце виборов Олександр Гаврилюк учень ОО ОНЗ «Шкарівського академічного ліцею» учитель фізичної культури Ольга Чорна, на другому місці Заболотній Ярослав ОО ОНЗ «Шкарівський академічний ліцей» учитель фізичної культури Ольга Чорна, третє місце посів Максим Ільніцький ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. учитель фізичної культури Віктор Горчинський.

В номінації (2+2) золоті медалі в учнів ОО ОНЗ «Шкарівського академічного ліцею» Богдана Ковальчука і Дмитра Мазуренка, срібло у Максима Ільницького і Максима Петровського (ОНЗ Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.), бронзовими призерами стали Ярослав Заболотній і Іван Нікітенков ОО ОНЗ «Шкарівський академічний ліцей».

В номінації (3+3) перемогу вибороли: Богдан Ковальчук, Дмитро Мазуренко, Артур Цалай ОО ОНЗ «Шкарівський академічний ліцей» учитель фізичної культури Ольга Чорна, срібними призерами стали учні ОНЗ Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст.: Максим Ільніцький, Максим Петровський, Дмитро Мацола учитель фізичної культури Віктор Горчинський, бронзові призери: Олександр Гаврилюк, Назар Верміненко, Іван Нікітенков ОО ОНЗ «Шкарівський академічний ліцей».

Директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко нагородила переможців та призерів змагань пам’ятними кубками, медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської РДА.