Запрошуємо у світ книги
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/19425498/23fd7d050ca221d9fe63cf70d13c0e64.jpg)
Напередодні відзначення свята Всеукраїнського дня бібліотек до Центральної районної бібліотеки завітали учні 2 класу на пізнавально-оглядову екскурсію «Запрошуємо у світ книги». Мета екскурсії полягала у розвитку інтересу до читання, у вихованні охайності та бережного ставлення до книги, наданні першої поради, як користуватися бібліотекою у майбутньому, а найголовніше – викликати бажання стати активними читачами.
Бібліотекарі підготували для майбутніх читачів цікаву розповідь про бібліотеку і правильне поводження з книгою. Зробили огляд сучасної літератури для дітей молодшого шкільного віку, проінформували про дитячі періодичні видання, які є у дитячому відділі та читальному залі. Цікавим доповненням до екскурсії стали захоплюючі конкурси та вікторини. Дітям сподобалась цікава та пізнавальна екскурсія, про що свідчили слова вдячності від вчителя та школярів.