Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Пожежна безпека на виборчих дільницях

Дата: 12.07.2019 09:08
Кількість переглядів: 552

Фото без описуЗагальні вимоги:Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть керівники установ, підприємств й організацій, на об’єктах яких розміщаються виборчі дільниці.

Обслуговуючий персонал та особи, залучені для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з вимогами пожежної безпеки та діями при виникненні пожежі.Приміщення в яких розташовані виборчі дільниці повинні бути забезпечені вогнегасниками з розрахунку один вогнегасник на кожні 100 квадратних метрів площі підлоги, але не менш одного вогнегасника на кожне окреме приміщення.У приміщеннях виборчої дільниці на видних місцях біля телефонів слід вивішувати таблички із зазначенням номера телефону для виклику пожежної-рятувальної служби.

На період проведення на виборчій дільниці масових заходів, для підтримання порядку, повинні призначатися відповідальні особи.

Вимоги до евакуаційних шляхів та виходів:

Евакуаційні шляхи і виходи (коридори, проходи, сходові марші і площадки, вестибюлі, холи, тамбури тощо) повинні утримуватися вільними, нічим не захаращуватися.

Не допускається улаштовувати на шляхах евакуації пороги, виступи, турнікети, та інші пристрої, які перешкоджають вільній евакуації людей. У приміщенні, яке має один евакуаційний вихід, дозволяється одночасне перебування не більше 50-ти осіб. При наявності людей у приміщенні двері евакуаційних виходів можуть замикатися лише на внутрішні запори, які легко відмикаються.Порядок дій при виникненні пожежі:У разі виникнення пожежі (ознак горіння) кожний громадянин зобов’язаний:– негайно повідомити про це пожежно-рятувальну службу по телефону 101.

При цьому необхідно назвати адресу об’єкта, вказати кількість поверхів будівлі, місце виникнення пожежі, обстановку на пожежі, наявність людей, а також повідомити своє прізвище;– вжити (за можливості) заходів до евакуації людей, гасіння (локалізації) пожежі та збереження матеріальних цінностей;– повідомити про пожежу керівника чи відповідну компетентну особу, чергового на об’єкті;– у разі необхідності викликати інші аварійно-рятувальні служби (медичну, газорятувальну тощо).

Білоцерківський РВ ГУ ДСНС України у Київській області« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень