Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На серпневому форумі освітян Білоцерківщини обговорили стратегічний розвиток освіти Білоцерківщини в умовах реалізації Нової української школи

Дата: 28.08.2018 15:43
Кількість переглядів: 619

Фото без опису27 серпня відділом освіти Білоцерківської  районної державної адміністрації проведено серпневий форум освітян на тему «Стратегічний розвиток освіти Білоцерківщини в умовах реалізації Нової української школи». У роботі форуму  взяли  участь керівники навчальних закладів, батьки та лідери шкільного самоврядування. Учасників форуму гостинно приймали у Шкарівській загальноосвітній школі.

Серед почесних гостей – голова Білоцерківської районної державної адміністрації Геннадій Джегур, в.о.голови районної ради Анатолій Чичикало, заступник голови адміністрації Володимир Толочко. Геннадій Васильович відмітив високий рівень готовності закладів району до нового навчального року та подякував усім за відповідальний підхід до такоєї важливої справи, як навчання підростаючого покоління. Також, кращих представників освітянської галузі Білоцерківщини було відмічено  подяками Київської обласної ради, Білоцерківської районної державної адміністрації, районного відділу освіти.  

Начальник відділу освіти Вікторія Бабенко  у своїй доповіді проаналізувала основні тенденції в розвитку системи освіти району, досягнення педагогів, учнів та визначила пріоритетні напрями реформування та розвитку галузі освіти у 2018/2019 навчальному році.

Педагогіка партнерства, орієнтація на учня, виховання на цінностях – саме ці складові концепції Нової української школи спрямовані на те, щоб побудувати довіру між школою, дітьми, батьками та суспільством. З цією метою учителі початкових класів району ретельно готувалися до роботи в нових умовах. Майже 90% всіх учителів початкових класів і 100% учителів, які будуть працювати з учнями 1 класу, підвищували кваліфікацію на сайті Студії онлайн-освіти EdEra та отримали відповідні кваліфікаційні сертифікати. Учителі, які будуть працювати в 1 класі, підвищували свою кваліфікацію і на очних курсах (III етапи), які проводив Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів. Крім цього, вчителі навчалися нової методики: діяльнісним та ігровим методам, адже час вимагає змін підходів до навчання.

Новітні стандарти для початкової школи ґрунтуватимуться на сучасних технологіях. Зокрема, першокласники будуть багато діяти, рухатися, змінюватимуться види діяльності. Тобто, діти відходитимуть від механічного завчання. З цією метою, школи району отримали 244 ігрових наборів LEGO SixBricks («6 цеглинок») та 23 наборів LEGO РІауВох. Ця технологія навчання допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Всі набори надані в рамках Нової української школи .

Після офіційної частини, учасники форуму продовжили  роботу в коуч-студіях, де обговорили проблеми і визначили стратегічні напрямки підготовки до старту Нової української школи. Усі погодилися, що на часі багато питань, які потребують опрацювання, проте у всіх є величезне бажання зробити школу кращою. Серед головних меседжів, що звучали, від учасників -  наявність співпраці між батьками, учнями та вчителями. Адже в освітньому процесі все базується на взаємодії, взаєморозумінні та взаємосприйнятті.

Додамо, що освітню діяльність у Білоцерківському районі здійснюють 10 закладів дошкільної освіти та 23 заклади загальної середньої освіти. Серед них закладів загальної середньої освіти І-ІІ,І-ІІІ ступенів - 4,НВК-3,НВО-12, 2 опорні заклади: опорний заклад Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів та опорний заклад Озернянська ЗОШ І-ІІІ ступенів та 2 філії опорних навчальних закладів освіти. В освітніх закладах району працюють 669 педагогічних працівників. Шкільна мережа налічує 209 класів де навчаються 2187 учнів.  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень