Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область, Білоцерківський район
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулася першість Білоцерківського району з шахів, шашок, настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти

Дата: 22.10.2018 15:00
Кількість переглядів: 179

19 жовтня на базі  Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшла першість Білоцерківського району з шахів, шашок, настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти. Позмагатися приїхали представники з одинадцяти шкіл району. Під час урочистого відкриття змагань директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко та директор Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрій Онопрієнко побажали удачі, успіхів та перемог учасникам змагань. 

Змагання були цікаві та захоплюючі, багато неперевершених емоцій отримали учасники. По закінченню директор Білоцерківської районної ДЮСШ Ганна Яценко та головний суддя змагань Віктор Горчинський нагородили переможців та призерів змагань медалями та грамотами відділу освіти Білоцерківської районної адміністрації.

Доречі, подякою районного відділу освіти нагороджено вчителя фізичної культури Озернянської ЗОШ І-ІІІ ст. Віктора Горчинського. Його вихованка Анжела Жуковська, яка навчається з 2017 року в спортивному закладі м. Києва не досягнувши ще і 18 років у травні 2018 року здобула звання майстра спорту з дзюдо, а 11 жовтня 2018 року стала вже чемпіонкою України. 

Шашки

Місце

Прізвище, ім’я

ЗЗСО

Дівчата 2006 р.н. і молодші

І

Хайналова Вікторія

Поправське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Кожух Юлія

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ

Петрашівська Яна

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дівчата 2004-2005 р.н.

І

Курінна Катерина

Биковогребельська філія І-ІІ ст.

ІІ

Гаркава Валерія

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІ ст.

ІІІ

Перебийніс Юлія

Макіївське НВО І-ІІІ ст.

Дівчата 2003 р.н. і старші

І

Марущак Ольга

Макіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Ярина Аліна

Поправське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Бельдій Катерина

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

Юнаки 2006 р.н. і молодші

І

Бадзюк Олександр

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Скибіцький Роман

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

Юнаки 2004-2005 р.н.

І

Ковтун Андрій

Чупирянське НВО І-ІІ ст.

ІІ

Марцев Максим

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІ ст.

ІІІ

Хрунь Назар

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІ ст.

Юнаки 2003 р.н. і старші

І

Кравченко Євген

Макіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Батт Арман

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ

Гаджиєв Хан

Поправське НВО І-ІІІ ст

Шахи

Місце

Прізвище, ім’я

ЗЗСО

Дівчата 2004-2005 р.н.

І

Гоцалюк Діана

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІ

Блоцька Дарина

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Шевченко Анна

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Юнаки 2006 р.н. і молодші

І

Мацюка Дмитро

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Корнієнко Даніїл

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Марченко Дмитро

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

Юнаки 2004-2005 р.н.

І

Костенко Максим

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Загурський Борис

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Макарчук Максим

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

Юнаки 2003 р.н. і старші

І

Малаш Віталій

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Хлань Артем

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Утюгов Євген

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Настільний теніс

Місце

Прізвище, ім’я

ЗЗСО

Дівчата 2006 р.н. і молодші

І

Хохліна Олена

Глушківське НВО І-ІІ ст.

ІІ

Стороженко Дарина

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІ ст.

ІІІ

Петрашівська Яна

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

Дівчата 2004-2005 р.н.

І

Ільченко Олександра

Биковогребельська філія І-ІІ ст.

ІІ

Дудник Альона

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Заїка Анна

Поправске НВО І-ІІІ ст.

Дівчата 2003 р.н. і старші

І

Коляда Юлія

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Юрченко Ірина

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Рудник Олена

Терезинське НВО І-ІІІ ст.

Юнаки 2006 р.н. і молодші

І

Косогон Артем

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Смирнов Ілля

Озернянська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІІ

Марченко Дмитро

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

Юнаки 2004-2005 р.н.

І

Руднєв Дмитро

Потіївське НВО І-ІІІ ст.

ІІ

Казанов Гліб

Скребишівська ЗОШ І-ІІ ст.

ІІІ

Суботович Ярослав

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

Юнаки 2003 р.н. і старші

І

Гаврилюк Олександр

Шкарівська ЗОШ І-ІІІ ст.

ІІ

Кривошей Владислав

Потіївске НВО І-ІІІ ст.

ІІІ

Прибора Олександр

Озернянська ЗОШ №1 І-ІІІ ст.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень