Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Виїзний прийом громадян в рамках Програми “ПІДТРИМКА ПРОЗОРОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ”

Дата: 16.10.2018 14:41
Кількість переглядів: 612

Фото без опису10.09.2018 р. на виконання Меморандуму підписаного Мін'юстом, Координаційним центром з надання правової допомоги, Державним підприємством «Національні інформаційні системи» та Міжнародним банком реконструкції та розвитку, в рамках Програми “ПІДТРИМКА ПРОЗОРОГО УПРАВЛІННЯ ЗЕМЕЛЬНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ”  директором Білоцерківського місцевого центру, Сірик О.С.  та начальником відділу правової інформації та консультації Білоцерківського місцевого центру, Вдовикою О.М. було проведено прийом громадян у с. Іванівка та с. Мала Антонівка.

В с. Іванівка на прийом звернулось 8 осіб з питань:  земельного  права (4), спадкового права (2), сімейного права (1), адміністративного права (1). Прийом громадян відбувся за присутності Щербак Меланії Іванівни – в.о. старости Іванівського старостинського округу.

В с. Мала Антонівка на прийом  звернулось 3 особи з питань: спадкового права (1), трудового права (1), соціального забезпечення (1). Прийом громадян відбувся за присутності Замули Володимира  Петровича – в.о. старости Малоантонівського старостинського округу.

Приємно бачити, що старостів округів турбують питання мешканців та є велике бажання вирішувати проблеми, а не залишатися осторонь, тому для них так важлива юридична підтримка, особливо з питань, що стосуються визначення меж села, виділення земельних ділянок учасникам АТО, використання сміттєзвалищ та багато іншого.

Всім було надано вичерпні консультації в рамках чинного законодавства. 

Крім цього, присутні під час прийому громадяни були поінформовані про проект “Я маю право» та отримали роздаткові матеріали з питань вирішення земельних спорів, зокрема буклети за темами проекту “ Я Маю Право” та зразки заяв: про передачу земельної ділянки у власність та отримання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки, про припинення договору оренди, про отримання інформації щодо розміру частки (паю) та його вартості, щодо отримання інформації про наявність земель запасу та резерву, заява про скасування незаконних реєстраційних дій, про проведення позапланової перевірки дотримання вимог земельного законодавства, про передачу на строкове утримання полезахисних лісових смуг за метою їх повноцінного збереження та використання за цільовим призначенням, про встановлення твердих меж земельних ділянок та інш. Дана друкована продукція була надана також і старостам округів для інформування та розповсюдження серед мешканців громади.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень