Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Мобільна точка доступу в Білоцерківському районі

Дата: 07.02.2018 14:41
Кількість переглядів: 556

Фото без описуМобільна точка доступу в Білоцерківському районі. 06 лютого на виконання спільного наказу Головного територіального управління юстиції у Київській області та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Київській області у Білоцерківському районі Київської області проведено роботу МОБІЛЬНОЇ ТОЧКИ ДОСТУПУ .

Захід відбувся за участі начальника міськрайонного відділу ДРАЦС - Савченко О.П., начальника Білоцерківського районного відділу ДВС ГТУЮ у Київській області – Юрченко С.Ю., завідуючої Білоцерківською районною державною нотаріальною конторою - Карпусь І.О., директора Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Сірик О.С., начальника відділу правової інформації та консультацій Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - Вдовики О. М., провідного спеціаліста юридичного відділу апарату Білоцерківської РДА - Бесараб О.М., заступник начальника Білоцерківського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Білоцерківського ОУПФУ – Якубенко Н.П., головного спеціаліста фінансово-економічного відділу об'єднаного управління ПФУ Київської області – Кізілової Н.В., завідувідувача сектору нагляду за призначенням (перерахуванням) та виплатою пенсії – Валінчук В.М.

Під час роботи мобільної точки в Білоцерківській РДА, в рамках робочої зустрічі колеги мали можливість обмінятися досвідом роботи та обговорити питання щодо: порядку стягнення аліментів та розміру аліментів, відповідно до змін чинного законодавства, укладення шлюбу у скорочені строки «реєстрація шлюбу за 24 години», отримання свідоцтва про народження та реєстрація місця проживання у пологових будинках, користування електронними сервісами у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, порядку набуття права власності на земельну ділянку та вчинення нотаріальних дій, порядку виходу на пенсію та перерахунку пенсії.

Аналогічна зустріч відбулася і в с. Томилівка. Серед питань:  порядок отримання статусу багатодітної родини, пільги дітей багатодітної родини; - порядок перерахунку пенсії; - порядок спадкування земельних паїв. Присутні під час прийому громадяни були поінформовані про проект «Я МАЮ ПРАВО» та отримали інформаційні роз’яснення з питань порядку безоплатної передачі земельних ділянок, як зареєструвати право власності на земельну ділянку, порядок укладення та розірвання договорів оренди земельної ділянки. Всі бажаючі мали можливість отримати роздаткові матеріали, зокрема буклети за темами проекту «Я МАЮ ПРАВО».

Крім цього, відповідно до графіку надання адресної безоплатної правової допомоги соціально незахищеним верствам населення, складом учасників мобільної точки було відвідано Білоцерківський дитячий будинок – інтернат, проведено інформаційну бесіду з працівниками закладу та погоджено шляхи подальшої співпраці з метою отримання підопічними інтернату правової допомоги.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень