Підведено підсумки командно-штабних навчань на Київщині: Білоцерківський район посів восьме місце
21 лютого в.о.голови Білоцерківської районної державної адміністрації Юрій Савчук, завідувач сектору з питань цивільного захисту апарату районної державної адміністрації Юрій Клочко взяли участь у зборах щодо підбиття підсумків роботи у 2018 році та постановки приорітетних завдань на 2019 рік. Захід проходив під головуванням зступника голови облдержадміністрації В`ячеслава Кучера.
На засіданні розглядались питання, що стосуються системи централізованого оповіщення, створення матеріальних резервів. Також розглянуто стан оперативного реагування на надзвичайні ситуації, організації профілактичної роботи у 2018 році. Особлива увага була приділена плануванню заходів цивільного захисту Київської області та підведенню результати проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов`язана з організацією і здійсненням заходів з даних питань. Насамкінець робочої наради озвучено результати проведення командно-штабних навчань та тренувань, які передбачали відпрацювання взаємодії усіх ланок системи цивільного захисту регіону шляхом впровадження сценаріїв з умовних надзвичайних ситуацій, що найбільш характерні для Київської області.
За підсумками штабних навчань Білоцерківський район посів восьме місце серед 25 районів області.