Білоцерківська районна державна адміністрація
Білоцерківський район, Київська область

Підсумки районного фотоконкурсу «Молодь Білоцерківщини - майбутнє твоє, Україно!»

Переглядів: 136

Молодь Білоцерківщини - обдарована, ініціативна, творча. У цьому ми вкотре переконалися завдяки районному фотоконкурсу «Молодь Білоцерківщини - майбутнє твоє, Україно!», який був оголошений відділом молоді та спорту Білоцерківської райдержадміністрації. Чудові пейзажі, мальовничі фотографії презентували професійні фотографи та аматори з Білоцерківщини.

Вього було надіслано більше ста фотографій. Фотороботи були представлені у 9 тематичних рубриках, з яких найчисельнішою стала рубрика «Нас єднає Україна». Переможцями районного фотоконкурсу «Молодь Білоцерківщини - майбутнє твоє, Україно!» стали: Проценко Євген (с. Шкарівка), Хохліна Вікторія (с. Скребиші), Гребеніченко Юлія (с. Шкарівка), Щербина Євген (с. Острійки). 

Днями переможців фотоконкурсу нагородив грамотами та подарунками заступник голови районної адміністрації Володимир Толочко. Вітаємо переможців, а також дякуємо всім учасникам  за проявлену активність, та сподіваємося, що і надалі ви будете радувати всіх нас своїми знахідками, відображеними у кадрі.« повернутися до списку новин