Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

РАДА ЄВРОПИ НАДАВАТИМЕ УКРАЇНІ ПІДТРИМКУ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ПРАВ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН

Дата: 05.02.2018 12:37
Кількість переглядів: 536

Рада Європи надаватиме Україні підтримку у забезпеченні прав національних меншин. Про це йшлося 1 лютого 2018 року під час зустрічі Заступника Міністра закордонних справ України Василя Боднара з делегацією Ради Європи.

Українська сторона підтвердила відданість своїм міжнародно-правовим зобов’язанням у сфері захисту нацменшин та готовність до діалогу задля вирішення проблемних питань та вдосконалення існуючої системи захисту прав національних меншин. Окремо поінформовано про міжнародний контекст триваючої освітньої реформи в Україні та відзначено важливість допомоги представникам деяких національних меншин у вивченні державної мови.

Основна увага зустрічі була сконцентрована на обговоренні майбутнього проекту «Зміцнення захисту національних меншин в Україні», який реалізовуватиметься в рамках спільної програми Європейського Союзу та РЄ «Партнерство заради належного врядування».

Сторони погодились, що новий проект, завдяки синергії зусиль України, Ради Європи та Європейського Союзу, стане інструментом для вдосконалення правових та інституційних рамок захисту національних меншин відповідно до існуючих найкращих європейських стандартів й практик. Важливою складовою проекту має стати підвищення потенціалу українських органів влади, відповідальних за питання національних меншин та мовної політики, щодо реалізації механізмів координації та консультацій з усіма зацікавленими сторонами.

У рамках підготовки до старту проекту, аналізу потреб та визначення його специфічних завдань, заплановано низку консультацій з державними органами влади, представниками неурядових організацій та громадськими організаціями національних меншин.

Інформація Урядового порталу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень