Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відбулося засідання робочої групи із забезпечення ефективної реалізації програми світового банку "Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні" у Київській області

Дата: 05.03.2019 12:26
Кількість переглядів: 338

Сьогодні, 5 березня, відбулося засідання робочої групи із забезпечення ефективної реалізації програми світового банку "Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні" у Київській області. Підведено підсумки роботи за 2018 рік у напрямках дистанційного зондування земель сільськогосподарського призначення, надання юридичних консультацій громадянам у сфері земельних відносин. Також обговорено процедуру систематичної реєстрації, виправлення помилок та перевірки якості, механізм відшкодування збитків. 

Нагадаємо, що від серпня 2018 року У Київській області розпочато реалізацію програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні». Пілотним районом у даному проекті на Київщині обрано Білоцерківський, а саме Пилипчанську, Биковогребельську та Поправську сільські ради. Головна мета програми – створення прозорої системи управління земельними ресурсами, що унеможливить будь-які зловживання та незаконні дії у цій сфері.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень