Білоцерківська районна державна адміністрація
Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Стартує І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Дата: 26.03.2018 12:22
Кількість переглядів: 687

З метою зростання інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 Національним агентством України з питань державної служби оголошено проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Головою Білоцерківської районної державної адміністрації прийняте розпоряджння від 02.03.2018 за №109 про організацію проведення у 2018 році у Білоцерківській районній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”. Відповідно до розпорядження утворено організаційний комітет з проведення першого туру Конкурсу, затверджено Положення про організаційний комітет.

До участі запрошуються державні службовців, що займають посади державної служби категорій «Б» і «В» апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації та мають стаж державної служби:
у номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один рік; у номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Документи приймаються організаційним комітетом з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець". Детальнішу інформацію про умови та порядок проведення Конкурсу можна отримати у відділі управління персоналом апарату райдержадміністрації. 

Запрошуємо державних службовців до участі у Конкурсі та щиро бажаємо успіху!

Оргкомітет


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень