Київська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підведено підсумки відкритого чемпіонату Білоцерківщини з футболу сезону 2018 року

Дата: 01.10.2018 12:12
Кількість переглядів: 504

Фото без опису27 вересня на стадіоні «Колос» (с.Шкарівка) відбулося підведення підсумків відкритого чемпіонату Білоцерківщини з футболу сезону 2018 року. Учасників урочистих зборів привітали начальник відділу молоді та спорту Білоцерківської районної державної адміністрації  Надія Крилевець, секретар Шкарівської сільської ради Алла Балас.

У травні місяці офіційно було дано старт Відкритому чемпіонату Білоцерківщини з футболу. За головний трофей боролися 10 команд. Протягом сезону неодноразово відбувалися  захоплюючі і цікаві матчі, напружені поєдинки, та й результати інколи були несподіваними. Завдяки наполегливості, індивідуальній майстерності гравців і тренерському таланту гравці команд підкорювали спортивні вершини футбольного олімпу, а їхні досягнення неодмінно примножили спортивну честь і славу Білоцерківщини.

Кожна команда прагнула до перемоги, втім цього року трійка лідерів виглядає наступним чином. Бронзові медалі та кубок здобула команда “Перфект” с.Поправка (президент клубу — Олександр Падалка, капітан — Василь Шегда). Срібними призерами Чемпіонату стала команда  ФК “Піщана” (президент клубу - Анатолій Ляшенко, капітан — Юрій Троцький). А головний трофей, а саме, золоті медалі та кубок одержала команда ФК “Граніт” (керівник клубу - Сергій Ковальчук, капітан —   Віктор Шутенко).

Цього ж дня відбувся фінал  Кубка Білоцерківщини з футболу, де у цікавому та напруженому двобої зійшлися ФК "Граніт" та ФК "Узин". Матч  виявився щедрим на шалені емоції та неймовірну підтримку вболівальників. У підсумку перемогу здобув шкарівський "Граніт" з рахунком 2-0. Авторами результативних голів стали - Олександр Скороход і Олексій Бровченко. Втім, хочеться відзначити і хорошу гру узинчан, яким трішки не вистачило футбольного везіння.